تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت تزریق ژل لب

عوامل موثر بر قیمت تزریق ژل لب

یک چهره زیبا نیاز به لبخندی جذاب تر دارد. این لبخند جذاب تنها با سلامتی دندان ها و پوست لب تامین خواهد شد. بد شکل بودن لب های شما نیز اثر زیادی بر روی زیبایی چهره و لبخند شما دارد. برای اصلاح شرایط لب و دهان خود لازم است تزریق ژل لب را انجام دهید. قیمت تزریق ژل لب بر اساس عوامل مختلفی متفاوت خواهد بود.

قیمت تزریق ژل لب بر اساس میزان وجود ماده فیلر و مارک ژل در بیشتر کلینیک ها تعیین شده است. عوامل مهم دیگری مثل نوع ژل و کشور سازنده ژل تزریقی بر روی قیمت نهایی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

میزان ماندگاری ژل و دستمزد پرداختی به دکتر متخصص نیز به صورت کاملا مستقیم بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار است.

هزینه تزریق ژل لب بر اساس قیمت کلی ژل لب می تواند بسیار مختلف باشد. قیمت کلی ژل در حدود 2 تا 4 میلیون است. این قیمت آخرین رقم اعلام شده در سال 1400 بوده است. البته لازم به ذکر است که عوامل زیادی بر روی افزایش یا کاهش این قیمت اعلامی تاثیر گذار است. برای مثال کلینیک درمانی و پزشک تاثیر تقریبا زیادی بر روی قیمت نهایی خواهد داشت.

مارک ژل های تزریقی پیشنهادی

به صورت کلی چند نمونه به عنوان بهترین ژل های تزریقی برای لب شناخته شده اند. غیر از کیفیت، قیمت تزریق ژل لب بر روی محبوبیت این ژل ها اثر داشته است. ژل رستیلن و ژویدرم به همراه اسکالپترا از نمونه ژل های بسیار استاندارد و با کیفیت مطلوب در سطح بازار خواهند بود. ژل هیلا فرم و کاپتیک می تواند از نمونه های بسیار عالی برای یک ژل تزریقی بسیار با کیفیت باشد.

رادیس یک مارک منحصر به فرد برای نتیجه گیری عالی از تزریق خواهد بود. تمامی این نمونه ها به عنوان یک ژل با کیفیت جهت تزریق پیشنهاد می شود.

مزایای ویژه

چرا عده زیادی از افراد با وجود داشتن گزینه های دیگر برای افزایش حجم لب برای تزریق ژل اقدام می کنند؟ مهم ترین دلیل این مسئله وجود مزایای زیاد برای این روش حجیم سازی است.

یکی از جالب ترین مزایای تزریق مستقیم ژل، نتیجه بخشی سریع آن است. بلافاصله پس از تزریق امکان مشاهده نتایج آن وجود دارد.

داروهای آرام بخش و مخصوص بیهوشی برای این نوع درمان نیاز نیست. در نتیجه افراد دارای بیماری های خاص به خوبی می توانند از این روش بهره بگیرند.

قیمت تزریق ژل لب به دلیل مزایای بالای آن ممکن است نسبت به نمونه های کم اثر دیگر بالاتر باشد.

معمولا دوره نقاهت برای این عمل بسیار کوتاه و ساده می باشد. از این نظر درد و عوارض کمتری گریبان گیر شما پس از تزریق ژل خواهد شد.

قبل از تزریق ژل

بعد از تزریق ژل

 

در طی یک جلسه بیست دقیقه ای می توان این ژل را تزریق کرد. البته یک یا چند جلسه ابتدایی معاینه و قبل از این جلسه خواهید داشت. تمامی سوابق بیماران قبل از تزریق ژل بررسی می شود. لازم به ذکر است به دلیل سرپایی بودن این تزریق هیچ گونه آزمایش خاصی نیاز نیست. به دلیل این که بیهوشی برای این تزریق انجام نمی شود.

مزایای دیگر

هزینه تزریق ژل نسبت به سایر عمل های جراحی بسیار مناسب تر است. همین مورد می تواند یکی از مهم ترین مزایای تزریق ژل لب جهت حجیم سازی باشد.

لبخند زدن و اخم کردن و ابراز احساسات برای افراد انجام دهنده این تزریق تبدیل به یک آرزو نخواهد شد. در گذشته هر نوع تزریق ژلی نیازمند بی حس نگه داشتن صورت بود. این مسئله در چهره یک حالت سرد و سنگینی ایجاد می کرد. با استفاده از علوم و ابزارهای جدید متخصصان قادر به خلق روش های جدیدی برای ایجاد ژل صورت و تزریق آن شدند.

ژل لب های پیشنهاد شده در قسمت بالا همگی دارای استانداردها و مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو می باشند. به این طریق تزریق آن ها معمولا شرایط دشواری برای بیماران ایجاد نخواهد کرد.

قیمت تزریق ژل لب استاندارد بیشتر از نمونه وارداتی غیر استاندارد است. با این وجود تاثیر بیشتر و ماندگاری طولانی تری خواهد داشت.

عوارض

هزینه تزریق ژل لب به دلیل دارا بودن تاییدیه سلامت و غذا و دارو کمی بالاتر از نمونه های خارجی است. پرداخت هزینه بیشتر در این حالت سبب تضمین سلامتی بیماران خواهد شد. در حالت کلی ژل لب هیچ گونه عارضه طولانی مدتی ایجاد نمی کند.

تمامی عوارض اشاره شده در ادامه به صورت کاملا موقتی خواهند بود.

کبودی و تورم از عوارض پایه ثابت هر گونه جراحی یا عمل زیبایی و تزریق ژل خواهد بود و تقریبا این مورد در بیشتر افراد پس از تزریق و عمل مشاهده می گردد. در نتیجه بروز آن نمی تواند نگرانی خاصی را در شخص ایجاد کند.

درد و خونریزی هم از عوارض دسته دوم با اهمیت بیشتر خواهند بود. ادامه دار بودن این عوارض می تواند نگرانی بیشتری ایجاد کند. به دلیل کمتر شدن این نوع عارضه ها معمولا قیمت تزریق ژل لب بیشتر خواهد بود.

متقارن نبودن لب های بیمار پس از جراحی و تزریق تا چند روز کاملا طبیعی است. اگر بعد از بازه زمانی اعلام شده بهبودی حاصل نشد، حتما به پزشک معالج خود اطلاع دهید. در این صورت امکان دارد تخلیه ژل و اصلاح آن برای شما توصیه و اجرایی شود.

پرطرفدارترین ژل صورت و لب برای تزریق

هیالورونیک اسید در بدن انسان به طور طبیعی وجود دارد تا زیبایی بیشتری در صورت ایجاد کند. تامین بخش مهمی از آب مورد نیاز پوست صورت توسط این ژل و هورمون طبیعی در بدن انجام خواهد شد.  با بالاتر رفتن سن، میزان این ماده طبیعی کاهش چشمگیری پیدا می کند. یکی از دلایل پیری پوست و بد شکل شدن لب ها همین موضوع خواهد بود.

یکی از فاکتورهای تعیین قیمت تزریق ژل لب نوع ژل تزریقی است.

استفاده از هیالورونیک اسید در بیشتر ژل های تزریق ویژه لب سبب افزایش هزینه تزریق ژل لب می شود. با وجود افزایش هزینه،  این ژل بسیار پرطرفدار تر و تاثیرگذارتر از سایر نمونه ها خواهد بود. نافرمی لب ها و گونه ها با تزریق این ژل کاملا برطرف خواهد شد.

تزریق ژل لب در دوره بارداری

هیچ مدرک مستند و مشخصی در مورد تاثیر منفی ژل تزریق لب برای جنین وجود ندارد. با وجود نبود دلایل کافی برای انجام ندادن این عمل زیبایی، پزشکان معمولا از آن نهی می کنند. بارداری دوره سخت و پیچیده ای است و ممکن است عوارض مختلف محیطی برای افراد در این دوره ایجاد شود. بهتر است هر نوع درمان مربوط به زیبایی و عمل های غیر ضروری به دوره بعد از زایمان موکول شود. البته در صورت نبود مانع پزشکی می توانید این کار را انجام دهید.

قیمت تزریق ژل لب برای بانوان باردار نسبت به بقیه متفاوت نیست. با این وجود هزینه تزریق ژل لب باید به صورت کامل توسط فرد پرداخت شود. هیچ کدام یک از بیمه ها هزینه این نوع درمان را متقبل نخواهد شد.

تاثیر عادت بر تصور بی نتیجه بودن

انسان بر اساس علم روانشناسی به هر پدیده ای به زودی عادت خواهد کرد. به دلیل همین فرایند عادی شدن، برخی افراد تصور می کنند که تزریق ژل بر روی صورت آن ها بی تاثیر است. در حالی که به سادگی با مقایسه تصاویر آن ها و واکنش اطرافیان می توان به تغییرات پی برد.

قیمت تزریق ژل لب بر اساس مراقبت های خاص پس از عمل نیز تعیین می شود. برخی از مراقبت ها فیزیکی و بخشی مربوط به سوالات بیمار است.

بیشتر این سوالات به دلیل استرس های قبل و بعد از عمل مطرح می شوند. بیمار با پرسیدن این پرسش ها به افزایش میزان آگاهی خود کمک خواهد کرد. هزینه تزریق ژل لب توسط مجموعه درمانی پزشک متخصص بر اساس جلسات مشاوره و درمانی مشخص خواهد شد.

 بهترین و بدترین ژل ها برای بزرگ کردن لب

بدترین ژل های تزریقی برای افزایش حجم لب نمونه مصنوعی خواهد بود. این ژل تاثیر بسیار منفی بر روی حجم و اندازه کلی لب های شما خواهد گذاشت. ممکن است ماندگاری این ژل ها بسیار زیاد بوده و نتایج به ظاهر بهتری را از خود بروز دهند. با این وجود بهترین ژل های امروزی هیالورونیک اسید می توانند اثرگذاری واقعی و با کمترین عوارض به دنبال داشته باشند.

قیمت تزریق ژل لب به صورت بسیار ارزان و غیر واقعی در برخی کلینیک ها حکایت از واردات غیر قانونی ژل به کشور را دارد. این ژل های بسیار ارزان و غیر استاندارد به صورت کلی اثرات بسیار بدی بر روی سلامت انسان خواهند داشت.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تزریق ژل بدن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

تزریق ژل لب برای جوانسازی پوست

تزریق ژل لب برای جوانسازی سطح سلول های پوست صورت و لب های شما یک ایده بسیار عالی است. قیمت تزریق ژل لب به دلیل سطح اثرگذاری بالا و استفاده از مواد اصل ممکن است نسبت به سایر عمل ها بیشتر شود. در واقع هزینه تزریق ژل لب حتی از برخی عمل های زیبایی کمتر است. اما این قیمت بر اساس استانداردهای مختلفی تعیین می شود.

ژل ها مواد بسیار موقتی هستند که از افتادگی عمیق پوست صورت و چین و چروک های مختلف بر روی صورت جلوگیری می کنند. ناحیه اطراف لب نیز ممکن است چین و چروک های زیادی داشته باشد. به کمک این ژل ها بیشتر مشکلات پوستی رفع می شود.

قیمت تزریق ژل لب استاندارد و اصل توسط پزشک متخصص در نهایت تعیین خواهد شد.

 

نمونه کارها:

نمونه کار 4 تزریق ژل لب نمونه کار 1 تزریق ژل لب نمونه کار 3 تزریق ژل لب نمونه کار 5 تزریق ژل نمونه کار 6 تزریق ژل لب نمونه کار 8 تزریق ژل لب نمونه کار تزریق ژل لب

Share this post

پیمایش به بالا