تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت لیفت سانترال لب

اقدامات قبل و بعد از جراحی لیفت سانترال لب

جراحی لیفت سانترال لب یک عمل دائمی برای تغییر دادن حجم و شکل نادرست لب است. به دلیل حساسیت بالای این جراحی،  لازم است اقدامات مهمی برای اصلاح شرایط دشوار آن انجام شود. این اقدامات برای کاهش عوارض جدی جراحی بسیار معمولی هستند. برای این جراحی حساس یک تعرفه خاصی تعیین می شود. قیمت لیفت سانترال لب به دلیل اثرگذاری بالای آن در محدوده پایینی قرار ندارد.

نسبت به سایر مدل های جراحی لب این نمونه مزایای بیشتری خواهد داشت. از نظر سوابق بیماری باید تمام موارد قبل از جراحی بررسی شود. برای این کار بهتر است آزمایشات دقیقی توسط پزشک اجرایی شود. در زمان مشاوره قبل از عمل باید نام داروهای مهم مصرفی را به دست پزشک دهید. در این صورت حتی افراد دارای بیماری های زمینه ای به خوبی می توانند از مزایای عالی این جراحی بهره مند شوند. عوارض بعد از عمل جراحی برای این افراد به صورت جدی اتفاق نخواهد افتاد.

قبل از جراحی لیفت سانترال لب

قبل از سانترال لب

بعد از جراحی لیفت سانترال لب

بعد از سانترال لب

قبل از جراحی باید حالت ناشتا داشته باشید. 6 ساعت قبل از عمل لازم است از خوردن هر نوع مواد غذایی پرهیز کنید. استعمال سیگار و نوشیدن هر نوع ماده الکلی نیز اثر گذاری منفی بر روی نتیجه آخر خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیفت صورت نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

چند نکته در رابطه با لیفت سانترال لب

استفاده از رژیم غذایی خاصی قبل از عمل به صورت کلی توصیه می شود. برای مثال شما نباید از غذاهای خشک و سفت قبل از جراحی استفاده کنید. این کار باعث می شود که قسمت پایین و بالای لب های شما تحت شعاع قرار گیرد. جویدن طولانی مدت می تواند عوارض جراحی را تشدید کند.

دوره بهبودی پس از جراحی معمولا 5 تا 7 روز است. در این بازه زمانی لازم است هیچگونه ورزش سنگینی انجام نشود. در غیر این صورت پرداخت هزینه لیفت سانترال لب به صورت مجدد اصلا به صرفه نخواهد بود.

مزایای جراحی لیفت سانترال لب

برای کاهش فاصله لب و بینی در صورت لزوم، هزینه لیفت سانترال لب به شما اعلام خواهد شد. با بودجه کم هم می توان برای این جراحی اقدام کرد. برخلاف انتظار عده زیادی از مردم این عمل، هزینه بسیار زیادی نیاز نخواهد داشت.

لیفت شاخ گاوی لب می تواند ظاهر لب های شما را بسیار جذاب تر کند. در این صورت بهترین و زیباترین لب ها را در یک جمع خواهید داشت. این جراحی تا حد زیادی می تواند اعتماد به نفس بانوان را بیشتر کند. در صورت انجام این عمل شما قادر خواهید بود در هر جمعی به خوبی بدرخشید. حتی زیباترین میکاپ ها بدون یک صورت قرینه با اجزای متناسب بی اثر است. برای داشتن فیزیک صورت جذاب تر، لیفت سانترال لب بهترین پیشنهاد خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیفت پیشانی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

سوالات متداول در مورد قیمت لیفت سانترال لب

سوالات بسیار زیادی در مورد اثرگذاری و قیمت لیفت سانترال لب به صورت طبیعی از متخصصین سایت پرسیده می شود. در مورد اثرگذاری این جراحی باید فاکتورهای مهمی را مورد بررسی قرار دهیم. برای مثال جراح متخصص و ابزارهای استفاده شده در نتیجه عمل اثر بسیار مهمی بر جای خواهد گذاشت. انجام این عمل در یک محیط کاملا استریل سبب نتیجه گیری بهتر می شود. استفاده از بهترین متدها و روش های جراحی نیز از دیگر اصول کاری مهم برای تجربه یک جراحی موفقیت آمیز است.

در صورتی که تمامی این موارد در عمل رعایت شود، معمولا مقداری قیمت لیفت سانترال لب تغییر خواهد کرد. بسته به شرایط این هزینه می تواند متفاوت باشد.

تزریق فیلر لب بر روی قیمت نهایی عمل سانترال لب تاثیر گذار است. مراقبت های پس از عمل و اقدامات قبل از آن معمولا در لیست مخصوص هزینه ها تاثیر گذار است.

بر اثر شدت مشکل، ممکن است میزان هزینه ها نیز بالاتر رود. تزریق ژل و فیلر هم می تواند میزان هزینه لیفت سانترال لب را تحت شعاع قرار دهد.

قیمت لیفت سانترال لب در سال 1400 بدون لیفت و جراحی بینی در حدود 3 تا 5 میلیون تومان بود. این قیمت در سال جدید بیشتر شده اما همچنان بدون عمل های تکمیلی در همین محدوده به صورت طبیعی قرار دارد. البته عوامل زیادی می تواند بر روی افزایش یا کاهش بودجه لازم برای جراحی اثر داشته باشد.

این عوامل شامل تعداد جلسات معاینه، کلینیک جراحی و میزان تبحر پزشک معالج می باشد. ممکن است عوامل فرعی دیگری نیز در قیمت گذاری عمل سانترال نقش داشته باشند. به صورت کلی بدون انجام معاینات لازم و بررسی شدت مشکل نمی توان قیمت دقیقی را مشخص کرد.

رایج ترین سوالات در مورد جراحی و  قیمت لیفت سانترال لب

جای زخم جراحی به مدت 6 تا 12 هفته پس از جراحی به صورت کامل محو می شود. در این صورت تا یک سال پس از آن تمامی آثار مربوط به عمل از روی صورت برطرف می شود. بیشترین زمان لازم برای بهبود در همین محدوده قرار دارد.

بین 3 تا 5 روز تا 3 هفته معمولا اولین نشانه های موفقیت جراحی سانترال لب به صورت کامل مشخص خواهد شد. تزریق ژل یک درمان کاملا موقتی خواهد بود. با این وجود سانترال لب یکی از ثابت ترین جراحی های مرتبط با لب محسوب می گردد. بعد از 10 تا 15 سال ممکن است نیاز به تکرار جراحی سانترال داشته باشید. به نوعی نمی توان این جراحی را کاملا دائمی در نظر گرفت.

در نتیجه لازم است از قیمت لیفت سانترال لب هر سال به صورت کلی اطلاع داشته باشید. در این صورت پرداخت مجدد هزینه جراحی برای شما دشوار نخواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیفت ابرو نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

میزان اثرگذاری درمان لیفت و سانترال لب

سانترال لب پایین رایج ترین نمونه عمل های ترکیبی لیفت و سانترال خواهد بود. قیمت لیفت سانترال لب

پایین از جراحی اصلی پایین تر است. انجام یک عمل ترکیبی به صورت کلی میزان هزینه لازم را بالاتر خواهد برد. با این وجود این کار می تواند سطح تاثیر گذاری سانترال لب را تا حد زیادی افزایش دهد.

انجام همزمان تزریق ژل و لیفت و سانترال لب می تواند نتایج بسیار درخشان تری را برای زیبایی ایجاد کند. اثر گذاری این جراحی ها در قالب جوان سازی پوست لب ها نیز خود را نشان می دهد. شادی و طراوت از دست رفته با کمک انواع تکنیک های جراحی دوباره باز خواهد گشت.

ضخیم سازی لب از دیگر دلایل مهم برای اثبات تاثیر گذاری این نوع جراحی زیبایی خواهد بود. لب های ضخیم تر چهره دلرباتری را برای شما ایجاد می کنند.

به همین دلیل قیمت لیفت سانترال لب افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد. تاثیر بیشتر یک جراحی بر روی افزایش قیمت آن تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

ضخیم سازی لب برای افرادی که از کوچکی و باریکی لب های خود رضایت ندارند، یک راه فوق العاده خواهد بود. این راه به افزایش حجم و شکل لب های شما کمک زیادی خواهد کرد. جذابیت بیشتر صورت و افزایش اعتماد به نفس از مهم ترین مزایای این نوع جراحی خواهد بود.

لب های بالایی بیشتر از پایینی برای ضخیم سازی مورد استفاده قرار می گیرند. برای داشتن یک صورت عالی باید هیچ گونه جای بخیه یا زخمی بر روی صورت شما باقی نماند. تنها راه برای رسیدن به این حالت جراحی توسط یک فرد متخصص و حرفه ای است.

 

عوارض جراحی سانترال لب

احساس بی حسی یا درد در لب های بالایی یا پایینی از ابتدایی ترین عوارض جراحی خواهد بود. مشاهده این عوارض تا چند روز پس از عمل بسیار طبیعی خواهد بود. تورم و کبودی می تواند یک نشانه بارز برای بروز عوارض پس از عمل باشد. این نشانه ها اثبات کننده تاثیر گذاری یک عمل جراحی و واکنش طبیعی بدن می باشند.

پس ادامه دار بودن آن ها حتی تا چند هفته پس از جراحی مشکل ساز نخواهد بود. در صورت بروز نشانه غیر طبیعی مثل تب و عفونت جدی بیش از چند روز لازم است حتما به پزشک متخصص خود مراجعه کنید.

قیمت لیفت سانترال لب در برخی مناطق و بعضی شرایط ممکن است بیشتر باشد. دلیل این افزایش قیمت وجود شرایط اضطراری مثل بیماری های زمینه ای در بیمار است. پزشک متخصص برای فراهم کردن شرایط استاندارد برای چنین بیمارانی نیازمند ابزارهای بیشتری است.

در نتیجه قیمت لیفت سانترال لب بیشتر خواهد شد. عوارض دیگری مثل خارش یا سوزش پوست اطراف لب نیز ممکن است برای شما ایجاد شود. تمامی عوارض اشاره شده به دلیل التهاب معمولی عمل رخ می دهند.

روش های مختلف برجسته کردن لب

تزریق ژل و چربی دو روش بسیار ساده و معمولی برای افزایش حجم لب خواهد بود و به دلیل بالاتر بودن قیمت لیفت سانترال لب معمولا دو روش اول در اولویت قرار می گیرند. اگر ملاک شما اثرگذاری این روش باشد، بهتر است از روش لیفت سانترال لب استفاده کنید. یک اثر مداوم تری بر روی لب شما توسط این جراحی باقی خواهد ماند.

پلکسر و پلاسما جت دو روش بسیار مهم تر دیگر برای یک جراحی موفق و حرفه ای خواهد بود. البته می توان روش تزریق ژل و چربی را در کنار لیفت سانترال به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار داد.

در این حالت ترمیم لب های باریک شما با موفقیت بیشتری انجام خواهد شد. قیمت لیفت سانترال لب ترکیبی به همراه تاثیرگذاری آن بیشتر خواهد بود.

افزایش زاویه بین بینی و لب در برخی افراد به صورت مزمن ایجاد شده است. برای اصلاح این مشکل گاهی تنها راه انجام عمل لیفت سانترال لب خواهد بود.

جهت اطلاع دقیق از قیمت لیفت سانترال لب می توانید با مشاوران سایت ما تماس بگیرید.

Share this post

پیمایش به بالا