تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

لیزر موهای زائد بدن

هر فردی همواره همیشه به دنبال زیبایی و داشتن بدن ایده آل می باشد. لیزر موهای زائد بدن در طی چندین سال اخیر به عنوان یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد شناخته شده است. قیمت لیزر موهای زائد کل بدن کاملا مقرون به صرفه است. به همین دلیل این روش در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است. در ادامه به معرفی این روش فوق العاده و همچنین هزینه لیزر موهای زائد کل بدن می پردازیم.

لیزر موهای زائد کل بدن

لیزر موهای زائد کل بدن فرایندی است که طی آن، موهای زائد در نواحی کل بدن به خصوص زیر بغل، شکم، ناحیه تناسلی، دست و پا و…. رشد می کند را از بین می برد. این روش از جمله روش هایی است که طی سال های اخیر به صورت گسترده مورد استقبال همه به خصوص خانم ها قرار گرفته است.

لیزر بدن روشی کاملا غیر تهاجمی و بدون درد است. از آنجایی که قیمت لیزر موهای زائد کل بدن نسبت به روش های دیگر مناسب و کم تر می باشد.  زیرا دیگر روش های اپیلاسیون به دلیل استفاده مکرر قیمت های بالاتری را به دنبال خواهند داشت. تقریبا همه ی افراد نتیجه می گیرند از روش لیزر جهت رفع موهای زائد  استفاده نمایند. نکته ای که در انجام این روش وجود دارد این است که، این عملکرد باید توسط افراد متخصص صورت گیرد تا از بروز عوارض احتمالی جلوگیری شود.

نکته دیگری که در این رابطه وجود دارد و حائز اهمیت است، این است که هزینه لیزر موهای زائد کل بدن در انواع کلینیک ها متفاوت است.  این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر روی قیمت لیزر موهای زائد بدن تاثیرگذار می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

چرا لیزر موهای زائد بدن اهمیت زیادی دارد؟

این روزها از روش های بسیاری برای حذف موهای زائد استفاده می شود. اما معمولا همه ی این روش ها بی حاصل می باشند و طی مدت کمی دوباره موهای بدن شروع به رشد می کنند. لیزر موهای زائد بدن به عنوان یک روش فوق العاده برای از بین بردن موهای زائد شناخته شده است، به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مطمئنا شما برای از بین بردن موهای زائد بدن از روش های مختلفی مانند شیو، اپیلاسیون، کرم های تجویزی، کرم های موبر، وکس کردن و…. استفاده می نمایید. معمولا پس از استفاده، طی بازه زمانی کوتاهی نهایتا یک الی دو هفته دوباره شاهد رشد مجدد موهای زائد بدن خود می باشید.

بنابراین به دلیل استفاده مکرر از این روش ها مجبور به خرید تیغ و کرم موبر و… می شوید که مطمئنا در هزینه های شما تاثیر به سزایی دارد‌. اما شما تنها با انجام یک جلسه لیزر موهای زائد، به مدت یک الی دو ماه از موهای زائد خود خلاص می شوید. به عبارتی مناسب بودن قیمت لیزر موهای زائد کل بدن دلیلی بر اهمیت آن می باشد.

مدت زمان از بین رفتن دائم موهای زائد

یکی دیگر از مواردی که باعث اهمیت بسیار لیزر موهای زائد شده این است که شما با انجام این روش طی یک مدت به طور معمول شاهد کمتر شدن موهای زائد خود می شوید.

معمولا طی شش ماه الی یک سال بسته به نوع ضخامت موهای زائد برای همیشه موهای زائد شما از بین خواهد رفت.  این مورد را می توان مهم ترین عاملی دانست که باعث محبوبیت این روش در بین افراد شده است. همچنین شما با انجام این روش دیگر مجبور به تحمل درد های اپیلاسیون و یا بریدگی بدن توسط تیغ های تیز و برنده نمی باشید. لیزر موهای زائد روشی بدون درد و عوارض می باشد. شما طی انجام این روش دچار هیچگونه درد بر روی پوست خود نمی شوید. این روش برای افرادی که تحمل درد های اپیلاسیون و این گونه موارد را ندارند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.  به اصطلاح ساده تر یک گزینه بسیار عالی به شمار می آید.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه لیزر موهای زائد صورت نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

هزینه لیزر بدن به چه عواملی بستگی دارد؟

برای محاسبه و اینکه بدانید هزینه لیزر موهای زائد کل بدن چقدر است؟ باید بدانید تعداد جلساتی که شما برای انجام این روش به کلینیک مورد نظر مراجعه می کنید چند بار می باشد. بنابراین تعداد جلسات مهم ترین عاملی است که بر روی قیمت لیزر موهای زائد کل بدن تاثیرگذار است.

همچنین عامل دیگری همچون کلینیکی که برای این روش درمانی در نظر می گیرید تا حد زیادی می تواند بر روی قیمت لیزر موهای زائد کل بدن تاثیرگذار باشد. البته نکته بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد این است که،  ناحیه ای که شما در نظر دارید لیزر کنید نیز بر روی هزینه های شما تاثیر فراوانی دارد. فرض کنید شما فقط قسمت خاصی از بدن را مد نظر دارید که لیزر نمایید، مسلما هزینه ای که شما بابت لیزر آن قسمت از بدن پرداخت می کنید با قیمت لیزر موهای زائد کل بدن بسیار متفاوت است.

رنگ موها و رنگ بدن شما

عامل دیگری که در تعیین هزینه لیزر موهای زائد کل بدن موثر می باشد، رنگ موها و رنگ بدن شما نیز می باشد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که قیمت لیزر موهای زائد کل بدن چه ارتباطی با رنگ پوست و رنگ موهای زائد شما دارد؟  بر اساس تحقیقات انجام شده هر چه رنگ مو و پوست افراد تیره تر باشد در تعداد جلسات کمتری موهای زائد آن ها از بین می رود.  برعکس هر چه رنگ مو و پوست شما روشن تر باشد شما باید تعداد جلسات بیشتری برای حذف موهای زائد خود به کلینیک مراجعه کنید. مطمئنا هر چه شما جلسات بیشتری را به کلینیک مراجعه نمایید، هزینه بیشتری را باید بپردازید.

پس می توان گفت قیمت لیزر موهای زائد کل بدن برای افرادی که دارای پوستی تیره تر و همچنین موهای زائد تیره تری هستند، کمتر از افرادی است که دارای پوست روشن تری هستند.

تمامی این عوامل به نحوی در تعیین قیمت لیزر موهای زائد کل بدن  تاثیرگذار هستند.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

سوالات متداول

چرا هزینه لیزر موهای زائد بدن در کلینیک های مختلف متفاوت است؟

همانگونه که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم. هزینه لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک های مختلف متفاوت است. اما دلیل آن چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت، مهم ترین علتی که باعث می شود هزینه لیزر موهای زائد کل بدن  در کلینیک های مختلف یکسان نباشد، کیفیت انجام این روش می باشد.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که کیفیت لیزر موهای زائد کل بدن به چه چیزی بستگی دارد؟ مطمئنا هر نوع کلینیک از روش و تجهیزات مختلف و خاصی برای این نوع روش درمانی استفاده می نماید. این موضوع به این معنی نیست که تجهیزات و دستگاه های انجام لیزر در یک کلینیک دارای قابلیت ها و امکانات بیشتر و یا کمتری است.

آیا نحوه ی کار با دستگاه های لیزر کاملا متفاوت است؟

خیر این باور کاملا اشتباه می باشد. زیرا تمامی دستگاه های لیزر تقریبا کار مشابه ای را انجام می دهند. اما ممکن است یک دستگاه از جنس بهتری برخوردار باشد،  در نتیجه اثرات بیشتری را در از بین بردن موهای زائد به همراه داشته باشد. حال در این صورت مطمئنا پزشک معالج که از کیفیت کار خود مطمئن می باشد و همچنین با توجه به رضایت مراجعین قیمت نسبتا بالاتری را برای انجام کار خود در نظر می گیرند.

اما این تنها موردی نیست که باعث تفاوت قیمت ها و هزینه های مربوط به لیزر شده است. عامل اصلی دیگری نیز در تعیین هزینه لیزر موهای زائد کل بدن نقش دارد که آن مربوط به پرداخت اجاره کلینیک ها می باشد. کاملا مشخص است که هر چه مطب مورد نظر اجاره بیشتری را پرداخت نماید، مجبور است به نحوی این هزینه اجاره را جبران نماید. مسلما تنها راهی که در پیش می گیرد این است که در قیمت ها تغییر ایجاد کند.

به عبارتی هر چه مجبور به پرداخت اجاره بیشتری باشد قیمت ها را نیز افزایش می دهد.  پس این عامل را می توان به عنوان اصلی ترین عاملی دانست که باعث تفاوت هزینه لیزر موهای زائد کل بدن در مناطق و کلینیک ها شده است. هر چند این تفاوت قیمت ها بسیار زیاد نیست.  معمولا قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در تمامی کلینیک ها در یک محدوده رنج قیمتی می باشد و تفاوت چندان زیادی با یکدیگر ندارند.  تنها می توان گفت به مقدار نسبتا کمی قیمت ها بالاتر و یا پایین تر هستند که این تفاوت قیمت به خاطر عواملی می باشد که در این مطلب به آن اشاره کردیم.

چند نوع روش لیزر رفع موهای زائد بدن وجود دارد؟

سه نوع از پرطرفدارترین های لیزر عبارتند از: لیزر دیود، لیزر الکساندریت، Nd YAG، لیزر IPL

سخن پایانی:

اگر به دنبال راهی می باشید که بتوانید با هزینه مناسب و کیفیت عالی و فرآیند بدون درد و عوارض موهای زائد خود را برای همیشه از بین ببرید به شما توصیه می شود که از لیزر رفع موهای زائد استفاده نمایید تا شاهد تغییرات بسیار زیاد و فوق العاده آن باشید. این روش برای تمامی افراد مناسب می باشد و همچنین خطری را نیز به دنبال نخواهد داشت.

Share this post

پیمایش به بالا