تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت تزریق ژل صورت

ترکیبات سازنده ژل صورت

در ترکیب نهایی ژل صورت کلاژن و اسیدهیالورونیک به همراه هیدروکسی آپاتیت کلسیم وجود دارد. برطرف کردن جای فرورفتگی ها و جوان سازی ناحیه پوست صورت ناشی از بکارگیری این مواد درجه یک است. قیمت تزریق ژل صورت نهایی بر اساس مواد اصلی و فرعی تشکیل دهنده این ژل تعیین می شود. افزایش سن یک معضل بزرگ در زیبایی پوست را ایجاد خواهد کرد. برای اصلاح شرایط جدید باید از مواد بسیار مرغوبی استفاده شود. کلاژن سازی به کمک ترکیبات اصلی ژل صورت بسیار ساده تر خواهد بود. تزریق نهایی در چند نقطه مختلف انجام می شود. در نهایت نتیجه بسیار متفاوتی برای جوان سازی پوست صورت ایجاد می شود.

بوتاکس نوعی سم برای جوان سازی پوست افراد

شاید شنیدن روش فلج کردن اعصاب صورت برای برطرف کردن چین و چروک برای شما عجیب باشد. لازم است بدانید که دقیقا با تزریق بوتاکس و ژل صورت این مراحل در پوست شما انجام می شود.

قیمت تزریق ژل صورت به دلیل همین خاصیت ممکن است بیشتر به نظر برسد. عضله فلج شده دیگر فرایند انقباض و انبساط را تجربه نخواهد کرد. در این حالت چروک های احتمالی شما به صورت کامل برطرف خواهد شد. اسید هیالورونیک طبیعی به مرور کمتر می شود. بوتاکس و اسید هیالورونیک تزریقی، فرایند سرعت پیری را در صورت شما کاهش می دهد.

خاصیت انواع برندهای ژل صورت

چین و چروک دور چشم و دهان شما تاثیر مستقیمی بر کاهش زیبایی دارند. با رفع این چروک ها به راحتی می توانید زیبایی از دست رفته خود را جبران کنید. این کار توسط بافت نرم ژل رستیلن انجام خواهد شد.

اصلاح موقت چین و چروک های صورت به کمک ژل ژوویدرم به حجم گیری و رطوبت رسانی سطح پوست شما امکان پذیر می شود. ژل ریوانس قادر است عمیق ترین چین و چروک های پوست صورت شما را برطرف سازد.

ژل رادیس، کلاژن سازی بسیار قوی دارد. به همین دلیل ممکن است قیمت تزریق ژل صورت رادیس بیش تر از بقیه مارک ها باشد. در صورت افزایش شدید سن و وجود چروک های عمیق بهتر است از این نوع ژل استفاده شود.

اسکالپترا به راحتی حجم از دست رفته پوست صورت را برای شما بازگردانی می کند. در این صورت زیبایی شما جلوه بیشتری خواهد داشت. بیماران دارای شرایط خاصی مثل اچ آی وی حجم زیادی از صورت خود را از دست می دهند. این ژل به راحتی این معضل را برطرف می سازد. در نتیجه می تواند بهترین انتخاب برای افراد دارای مشکلات شدید پوستی باشد.

مزایای ویژه تزریق ژل صورت

قیمت تزریق ژل تنها با شرایط خاصی امکان تغییر دارد. چروک های زیر چشم، دشمن اختصاصی به نام ژل مخصوص صورت دارند. تزریق ژل صورت به راحتی این چروک ها را از روی صورت زیبای شما محو می کند.

چین های دور لب و بینی از بدقلق ترین چروک های صورت هستند. معمولا اصلاح این بخش ها کار ساده ای نخواهد بود. تنها یک راه برای خلاصی 100 درصدی شما وجود دارد آن هم این است که باید از روش تزریق کلاژن استفاده نمود. تزریق ژل صورت هم دقیقا همین مزایا را خواهد داشت.

 

قبل از تزریق ژل به صورت
قبل از تزریق ژل به صورت
بعد از تزریق ژل به صورت
بعد از تزریق ژل به صورت

خطوط ماریونت اطراف لب و چانه و فک باید برطرف شود. یک راه قطعی برای رفع این خطوط تزریق ژل صورت به صورت موضعی می باشد. کاهش حجم گونه ها و رفع هر نوع افتادگی در این ناحیه از مزایای اصلی تزریق کامل ژل صورت است. فیلر پوستی برای پر کردن هر نوع خطوط ماریونت می تواند یک انتخاب فوق العاده باشد.

قیمت تزریق ژل صورت یک چارچوب مشخص ندارد. بر اساس مزایای بیشتر یک نوع ژل قیمت های متفاوتی برای آن ها تعریف خواهد شد.

برجسته تر کردن خطوط توسط فیلرها و خطوط فک یک راه کاملا موقتی محسوب خواهد شد. عمل زیبایی چانه دقیقا یک راه بهتر و نهایی برای رفع چین و چروک ها محسوب خواهد شد. افراد دارای چانه های بسیار کوچک برای زیباسازی ناحیه صورت به سراغ تزریق ژل می روند. افزایش حجم کلی چانه می تواند یک راه بسیار عالی برای افزایش زیبایی شما باشد.

نحوه ی تزریق ژل صورت

لیدوکائین یک بی حس کننده ملایم برای بی حسی موضعی و برطرف کننده هر نوع مشکلات رایج در ناحیه پوست می باشد. یک مقدار مشخصی از ژل باید برای رفع هر نوع مشکل به ناحیه مورد نظر تزریق شود. بسته به نوع ژل و ناحیه مشکل مقدار تقریبی در جلسات اول تعیین خواهد شد.

بعد از معاینه نهایی و تهیه فهرست کاملی از مراحل تزریق ژل، عمل جراحی مخصوص برای تزریق ژل آغاز می شود. سیر صعودی قیمت تزریق ژل صورت یک مسیر ساده را دنبال نمی کند. در برخی مواقع قیمت خدمات ارائه شده کمتر از حد انتظار می باشد. در بخش صورت با رعایت نکات اصولی دقیق و انجام صحیح تزریق باید ژل صورت را منتقل نمود. کلینیک های تخصصی و بهداشتی نتایج ایده آلی را با تزریق ژل برای شما ایجاد خواهند کرد.

مراحل تزریق ژل صورت

ابتدایی ترین مرحله با جلسه تخصصی مشاوره پزشک مربوطه آغاز خواهد شد. مسیر تزریق ژل صورت با آماده سازی شخص و مراقبت های قبل از عمل ادامه پیدا می کند. شرایط بدنی و آزمایشات لازم برای شروع تزریق ژل در این مرحله آغاز می شود بخشی از هزینه تزریق ژل صورت مربوط به آزمایشات طبی می باشد.

بعد از تزریق ژل به صورت 1
قبل از تزریق ژل به صورت
بعد از تزریق ژل به صورت
بعد از تزریق ژل به صورت

اقدامات قبل از تزریق ژل صورت با روند آماده سازی پوست و استفاده از داروهای پیش نیاز خاصی آغاز خواهد شد. اعمال بی حسی و تزریق ژل با تخصص و تجربه کاری بسیار اصولی انجام می شود. برای تزریق داروهای بی حسی از دوز و نوع داروهای بسیار متناسبی استفاده می شود.

مراحل تزریق به صورت خلاصه به این شرح می باشد:

  • جلسه فوق تخصصی و عمومی مشاوره پزشک متخصص، این بخش در قیمت تزریق ژل صورت نهایی تاثیر گذار است. با این وجود تاثیر بسیار زیادی نخواهد داشت.
  • آماده سازی شرایط طبیعی فرد برای تزریق ژل صورت، این بخش هزینه های تزریق شما را افزایش خواهد داد.
  • بخش تزریق نهایی ژل صورت، از قسمت های اصلی تزریق حرفه ای خواهد بود. عوامل زیادی ممکن است بر روی سبک تزریق ژل اثر گذار باشند.

نحوه کاهش هزینه تزریق ژل صورت

برای کاهش هزینه تزریق ژل صورت به صورت نهایی باید تمهیدات خاصی قبل از عمل انجام شود. اولین نکته مربوط به این مسئله انتخاب نوع ژل مرغوب و با کیفیت است. پس از انتخاب یک مورد اصولی زیر نظر پزشک، لازم است کلینیک تخصصی و دارای اعتبار خاص نسبت به مشتریان تعهد زیادی دارد. برای یافتن این نوع کلینیک باید جستجوهای زیادی انجام شود. یک کلینیک معتبر ارائه دهنده خدمات مطلوب و ارزان در کاهش هزینه ها تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

کاربردهای تزریق انواع ژل

خطوط پیری بسیار باریک روی صورت برای عده ای ممکن است چندان مهم نباشد. به مرور این خطوط بر روی صورت شما ایرادات عمیق تری ایجاد خواهد کرد. بزرگ و برجسته کردن هر نوع لب باریک در نهایت ایرادات عمیق تری را ممکن است ایجاد نماید.

قیمت تزریق ژل صورت به جهت از بین رفتن هر نوع فرورفتگی بسیار مهم است. خوش فرم کردن صورت به نوعی مهم ترین هدف این نوع جراحی و تزریق مستقیم صورت محسوب می گردد.

چاق کردن صورت می تواند یک کاربرد جزئی دیگر از تزریق های ژل باشد. هر نوع چین و چروک و زخم اصلی توسط این تزریقات معمولا برطرف می شود. گودی های مربوط به جای زخم و اسکار باید یک راه کلی جهت اصلاح داشته باشند.

سن خطرناک برای ایجاد شدن چین و چروک در حد 30 سال می باشد. افتادگی یا مشکلات پوستی در این سن می تواند عوارض جانبی زیادی ایجاد کند. خطوط و انحناهای ظریف روی صورت و ناهمواری های اساسی این بخش به مرور باید از بین رود. برای برطرف شدن هر نوع لکه و خط اضافه در این بخش لازم است یک تزریق اساسی برای شما انجام گیرد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تزریق ژل به بینی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

سوالات متداول

نحوه تاثیر گذاری ژل صورت بر روی چهره افراد چگونه است؟

بین سن افراد و میزان کلاژن سطح پوست آنان رابطه معکوسی وجود دارد. با افزایش بیشتر سن میزان نیروی کشسانی سطح پوست کمتر خواهد شد.

هزینه تزریق ژل صورت ممکن است برای عده ای زیاد باشد. لازم به ذکر است با توجه به شرایط فعلی بهترین راه برای رهایی از چین و چروک ها همین تزریق است. ژل صورت می تواند پوست شما را به بهترین نحو همانند گذشته کند. به طوری که عمق بیشتری از لایه درم توسط این تزریق اصلاح شده و مشکلات اساسی سطح پوست شما برطرف می شود.

تزریق ژل یک فرایند درمانی غیر جراحی و حرفه ای است. بافت چگالی متناسب ژل صورت با یک فرمولاسیون  عالی سطح کلاژن پوست شما را ترمیم خواهد کرد.

زمان بهبود پس از تزریق اصلی ژل صورت چقدر است؟

زمان درمان و محل درمان توسط تزریق اصلی ژل صورت معین می شود. فاصله زمانی 30 دقیقه تا 1 ساعت یک بازه زمانی دقیق برای بهبود شرایط صورت شما با استفاده از ژل صورت است.

جالب است بدانید که در بیشتر موارد بلافاصله پس از تزریق ژل می توان در محیط کسب و کار حضور پیدا کرد. عوارض جدی برای این نوع تزریقات معمولا در نظر گرفته نمی شود. معمولا در بیشتر مواقع یک کبودی خفیف پس از تزریق در صورت ایجاد می شود. زخم جدی بر اثر این تزریق ایجاد نخواهد شد.

در لیست هزینه تزریق ژل صورت درمان عوارض این نوع تزریقات نیز اعمال شده است.

Share this post

پیمایش به بالا