تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت میکرونیدلینگ ابرو

کاربرد میکرونیدلینگ ابرو

پرپشت ترین ابروها با روش میکرونیدلینگ در صورت شما ایجاد خواهد شد. تحریک بافت های عصبی ناحیه پوست سبب رشد مجدد موهای ابرو می شود. عوامل مختلفی سبب ایجاد این آسیب پوستی و کاهش رشد ابروها می شود. راه حل دائمی برای رشد مجدد ابروها تنها با از بین بردن این عوامل است. مواد شیمیایی و سن و بیماری از عواملی است که سبب کاهش رشد ابروها می گردد. پزشک متخصص در ابتدای امر این عوامل را شناخته و راهکار اصلاح آن ها را پیشنهاد می دهد. قیمت میکرونیدلینگ ابرو بر اساس میزان آسیب های پوستی و ریزش ابروهای شما مشخص می شود. این مورد به صورت دقیق توسط پزشک متخصص تشخیص و قیمت گذاری خواهد شد.

ریزش شدید ابرو امروزه دامنگیر افراد زیادی از بانوان شده است. یک راه قطعی برای رفع این عارضه پوستی استفاده از روش میکرونیدلینگ می باشد. تنها در صورت داشتن ریزش ابرو به صورت شدید لازم است از این روش استفاده شود.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت میکرونیدلینگ صورت نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

روش تخصصی میکرونیدلینگ ابرو چگونه است؟

برای شروع این تزریقات، از سوزن های مخصوصی استفاده می شود. مواد تحریک کننده رشد برای تزریق به ناحیه پوست در این قسمت انتقال داده می شود. قیمت میکرونیدلینگ ابرو بر اساس نوع میکرونیدلینگ تغییرات مختلفی خواهد داشت.

برای جلوگیری از ریزش های شدید ابرو لازم است یک روش کاربردی استفاده شود. میکرونیدلینگ نیاز به نکات بهداشتی دقیقی دارد. با رعایت این نکات به سادگی می توانید از ریزش های شدید و پر هزینه ابرو جلوگیری کنید. وسایل استریل و یک بار مصرف به سادگی برای برطرف کردن هر نوع ریزش شدید ابرو لازم است. رعایت مجموعه ای از عوامل برای رفع عارضه ریزش ابرو نیاز است. نبود هر کدام از این عوامل سبب توام ریزش مو در این ناحیه خواهد شد.

چه افرادی نیاز به میکرونیدلینگ ندارند؟

افراد دارای بیماری های خاص معمولا نیازی به این روش خاص جهت درمان ندارند. باید از سایر روش های زیبایی برای اصلاح ابروهای آن ها استفاده کرد. افراد دارای مشکلات دیابت و سرطان به همراه سایر بیماری های زمینه ای مثل مشکل قلبی بهتر است سراغ این عمل نروند. در این صورت مشکلات کمتری در ادامه دامنگیر آنان خواهد شد. زنان باردار نباید از روش میکرونیدلینگ استفاده کنند. عفونت و التهاب ناحیه پوست با این روش ایجاد می شوند.

بنابراین قیمت میکرونیدلینگ ابرو برای افراد دارای مشکلات خاص بیشتر خواهد شد.

24 ساعت برای برطرف شدن هر نوع التهاب نیاز است. برخی افراد این بازه زمانی را نمی توانند تحمل کنند، اما کاملا موقتی است و از بین خواهد رفت.

یک مورد کاملا بدیهی مربوط به ریزش ابروها، شدید بودن آن است. بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که میزان ریزش شدیدی ندارید، نیازی به عمل میکرونیدلینگ نخواهید داشت.

مراقبت های بعد از عمل میکرونیدلینگ ابرو

مراقبت های بهداشتی خاصی پس از عمل میکرونیدلینگ نیاز است. این مراقبت ها را در قالب زیر می توان تقسیم بندی نمود.

 قیمت میکرونیدلینگ ابرو مربوط به بخش مراقبت ها در لیست اصلی به صورت جداگانه مشخص می شود. پس از استفاده کلی از این لایه بردارها مشکلات پوستی به صورت کامل برطرف خواهد شد.

کرم های لایه بردار و ترمیم کننده جزء اصلی این مراقبت های اساسی پس از اصلاح ساختار ابرو است.

غذاهای تند و الکلی باید پس از عمل کنار گذاشته شوند. بهتر است این نوع غذاها قبل از عمل نیز کمتر استفاده شوند. به جهت ایجاد حساسیت پوستی این غذاها در لیست ممنوعات مراقبت های پوستی قرار خواهند گرفت.

انواع کرم های مخصوص ضد آفتاب و لوازم آرایشی باید طبق نظر پزشک متخصص انتخاب شوند.

استعمال کمپرس آب سرد به صورت مستقیم سبب کاهش شدید سرخی و التهابات پوستی خواهد شد.

بهتر است به مدت 24 ساعت پس از این عمل حمام نکنید. حمام کردن و استعمال آب به صورت مستقیم می تواند التهابات پوستی را شدت ببخشد.

ریزش ابروها با استفاده از روش های اصولی پس از عمل به سرعت کاهش می یابد.

پس از چند جلسه به سرعت سفتی و شلی و ریزش ابرو شما برطرف خواهد شد.

پزشک به دلیل داشتن اطلاعات شما، ممکن است توصیه های اختصاصی نماید.

قیمت میکرونیدلینگ ابرو به قدری مقرون به صرفه است که از سایر درمان ها بیشتر ترجیح داده خواهد شد.

هزینه اصلی میکرونیدلینگ ابرو چه مقدار است؟

هزینه میکرونیدلینگ ابرو بر اساس چند فاکتور اصلی مشخص خواهد شد. بر اساس تعداد جلسات درمانی و میزان مواد تزریق شده و حجم مشکلات پوستی قیمت نهایی این عمل ضد ریزش ابرو تعیین می شود. میزان سفتی و شلی پوست نیز تاثیر مستقیمی بر روی هزینه نهایی میکرونیدلینگ خواهد داشت. مهارت پزشک نیز بخش دیگری از هزینه میکرونیدلینگ ابرو می باشد.

مشخص کردن میزان نهایی هزینه میکرونیدلینگ نیاز به یک برنامه دقیق و اصولی دارد. میزان ریزش و کم پشتی نیز به صورت مستقیم قیمت کلی میکرونیدلینگ ابرو را تعیین خواهد کرد.

مزایای کلی راهکار میکرونیدلینگ درمانی

قیمت میکرونیدلینگ ابرو بر اساس دارا بودن مزایای زیر افزایش یا کاهش خواهد یافت. راه درمانی کم خطر با عارضه بسیار کم با عنوان میکرونیدلینگ به خوبی هر نوع ریزش ابرو را برطرف خواهد کرد.

رفع کامل چین و چروک های صورت و برطرف شدن انواع ریزش های مو از اساسی ترین مزایای این روش درمانی است.

زیباسازی و خوش فرم کردن ابروها از دیگر مزایای قطعی این روش اختصاصی درمانی است. چین های اطراف ابرو به عنوان یک بخش اضافه در این جراحی اصلاح می شود. در این صورت چهره ای جذاب و شادمان تری برای شما ایجاد خواهد شد.

نکات مهم در جراحی میکرونیدلینگ ابرو

جراحی ابرو و تکمیل سازی آن فقط در صورت ریزش شدید پاسخگویی مناسبی خواهد داشت. بهتر است قبل از انجام این روش درمانی از روغن های تقویت کننده ریشه ابروها استفاده شود. در این صورت جراحی مذکور اثرگذاری بسیار بهتری خواهد داشت. سوزن های خاص و استریل شده به منظور جراحی کامل ابرو استفاده خواهد شد. میزان عمق مشکل ابروهای شما در ابتدا باید تشخیص داده شود. بنابراین توصیه می شود افراد متخصص و ویژه برای این گونه جراحی ها انتخاب شوند.

سوال بعدی در مورد میزان تاثیرگذاری این جراحی بر روی رشد ابروها است. متخصصان میزان این اثرگذاری را بر اساس سن و سایر عوامل فیزیکی متغیر می دانند.

هزینه میکرونیدلینگ ابرو در سال 1401

هزینه میکرونیدلینگ ابرو در سال 1401 از ابتدای سال بسیار متغیر بوده است. این روند متغیر به علت تغییرات اساسی در قیمت دلار و نرخ ارز می باشد.

قیمت اصلی میکرونیدلینگ اصلی بر اساس تعداد جلسات مشخص خواهد شد. هر جلسه تعرفه قیمت متفاوتی خواهد داشت. تقریبا هزینه هر جلسه در محدوده 900 هزار تومان خواهد بود. بر اساس شدت ریزش ابرو تعداد جلسات لازم مشخص می شود. به صورت متوسط اگر 4 جلسه برای جراحی نیاز باشد، قیمت میکرونیدلینگ در حدود 3 میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود. اگر به صورت پیش فرض دو جلسه برای مراقبت های پس از عمل در موارد شدید نیاز باشد، قیمت تا مرز 5 میلیون تومان به صورت تقریبی متغیر خواهد شد.

بر اساس شرایط ممکن است اگر قیمت اصلی این جراحی بیشتر باشد در موارد کمتری هزینه پایینی برای این جراحی دریافت می شود. جهت دریافت قیمت اصلی جراحی میکرونیدلینگ می توانید به با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از هزینه میکرونیدلینگ مو نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

سوالات متداول در مورد جراحی میکرونیدلینگ ابرو

یکی از سوالات زیاد کاربران در مورد این جراحی مربوط به قیمت میکرونیدلینگ ابرو است. سوال پرتکرار بعدی در جهت تخریب کلی پوست و تاثیر میکرونیدلینگ بر روی آن است. پاسخ سوال دوم شما را در مورد این موضوع روشن خواهد کرد. هیچ گونه تخریبی بر روی پوست شما انجام نمی شود. بلکه اصلاح کلی بر روی ساختار اصلی پوست صورت خواهد گرفت.

یکی دیگر از پرسش های رایج در مورد مزایا و تعریف دقیق میکرونیدلینگ است. این روش جراحی برای از بین بردن جای هر نوع زخم عمیق و اصلاح مشکل ریزش مو و ابرو کاربرد دارد. در مورد ریزش ابرو این جراحی همانند سایر موارد تاثیرگذار خواهد بود.

میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست به صورت مستمر انجام می شود. این جراحی یک روش رایج برای اصلاح بیشتر مشکلات پوستی می باشد.

چگونه از تخریب پوست بعد از جراحی جلوگیری کنیم؟

این سوال نیز توسط کاربران به صورت مداوم پرسیده می شود. پاسخ متخصصان در این زمینه بیشتر معطوف به موارد زیر است.

عدم حضور افراد در برابر آفتاب یکی از راه های جلوگیری از این مشکلات می باشد. نور شدید آفتاب می تواند مشکلات پوستی را تشدید کند.

قیمت میکرونیدلینگ ابرو نیز جزء سوالات بسیار پرتکرار است. فاکتورهای مهم در تعیین قیمت اصلی این عمل جراحی از پرسش های اساسی کاربران می باشد. مجموعه ای از عوامل اثر گذار در مشخص شدن قیمت توسط کارشناسان به عنوان پاسخ مطرح می شود. یکی از مهم ترین این عوامل مواد بکار رفته در این جراحی و دستمزد پزشک خواهد بود.

چه افرادی به صورت معمولی امکان انجام این عمل جراحی را خواهند داشت؟ افراد جوان و دارای سن بیشتر بدون بیماری زمینه ای به صورت طبیعی قادر به انجام این روش درمانی می باشند. این روش یک راه بسیار خوب برای اصلاح مشکل افراد دارای ریزش ابرو مقطعی و کلی خواهد بود. افراد دارای ابروهای افتاده از دیگر موارد مجاز برای این عمل جراحی می باشند.

Share this post

پیمایش به بالا