تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت لیفت ابرو

امروزه میزان قیمت لیفت ابرو جهت از بین بردن چین و چروک اطراف چشم برای بسیاری از افراد مسن و کسانی که صورت آنها دارای چین و چروک است، مهم می باشد. بنابراین در این متن به بررسی قیمت تمام شده برخی از انواع لیفت ابرو که رایج می باشند، پرداخته‌ایم. قابل توضیح است، در تعیین قیمت انواع لیفت ابرو به عوامل اثرگذار بر روی هزینه لیفت ابرو که نقش مؤثری بر قیمت تمام شده لیفت ابرو خواهد داشت نیز توجه شده است.

قیمت لیفت ابرو با نخ (بدون جراحی)

قیمت لیفت ابرو با نخ، به تعداد و نوع نخ‌ هایی بستگی دارد که در این نوع از لیفت ابرو به کار می رود. تعداد نخ ‌ها و نوع نخ ‌ها در این روش توسط فرد مراجعه کننده تعیین می شود. بنابراین فرد مراجعه کننده می تواند قیمت لیفت ابرو را با هزینه مورد نظر خود تطبیق داده و تعداد و نوع نخ‌ ها را به پزشک اعلام کند. از این ‌رو، هزینه لیفت ابرو برای هر فرد در لیفت ابرو با نخ بسته به سلیقه اشخاص متفاوت خواهد بود.

قابل توضیح است، انجام لیفت ابرو با برخی از نخ ها نیاز به آموزش پیشرفته دارد. بنابراین انتخاب این نوع نخ‌ ها که نیازمند آموزش پیشرفته است، قیمت لیفت ابرو را بالا خواهد برد.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه لیفت پیشانی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

کیفیت انجام لیفت ابرو با نخ، به مهارت پزشک مورد نظر بستگی دارد. بنابراین اگر شما قصد دارید که لیفت ابرو را با نخ انجام دهید، توجه داشته باشید که نزد بهترین پزشک متخصص بروید. این مورد نیز به احتمال زیاد هزینه لیفت ابرو شما را بالا خواهد برد.

در لیفت ابرو با نخ، با استفاده از نخ یا بخیه نازک، پزشک درصدد بالا بردن ابرو شخص مراجعه کننده و سفت شدن پوست و بافت‌ های صورت او است. ماندگاری اثر لیفت با نخ، 20 ماه است. بنابراین بسته به تمایل افراد بعد از 20 ماه مجدد لیفت ابرو انجام می گیرد. این امر نیز قیمت لیفت ابرو را برای شما بیشتر خواهد کرد.

قیمت لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

قیمت لیفت ابرو با بوتاکس به تعداد واحد تزریقی بستگی دارد که برای فرد انجام می شود. به طور کلی، در بوتاکس حداقل 20 تزریق برای ابرو نیاز است.

در بوتاکس، تزریق ‌ها به ماهیچه‌ای صورت می پذیرد که ابرو را به سمت پایین می کشاند. به عبارتی، ماهیچه‌ای که ابرو را به سمت پایین می کشد بر ماهیچه ‌هایی که ابرو را به سمت بالا می کشانند، غلبه دارد. بنابراین در بوتاکس، تزریق به ماهیچه‌ای صورت می گیرد که ابرو را به سمت پایین می کشاند. تزریق در این بخش از ماهیچه‌ باعث می شود تا عملکرد این ماهیچه سرکوب شود و سایر ماهیچه‌ها بتوانند ابرو را به سمت بالا ببرند. بنابراین در نتیجه بوتاکس ابرو، ابروها بالا می روند و پوست صاف و بدون چین و چروک می شود. به علاوه خستگی و افتادگی صورت نیز برطرف می شود.

قابل توضیح است که تأثیرات ناشی از تزریق بوتاکس به ابرو در مدت 6 ماه ماندگاری دارد و بعد از آن اثرش از بین می رود؛ لذا شخص مورد نظر باید دوباره بوتاکس ابرو را انجام دهد. به نظر می رسد که هزینه لیفت ابرو با این روش زیاد است. اما باید جهت یادآوری متذکر شد که قیمت لیفت ابرو نسبت به قیمت انجام عمل جراحی به صرفه تر است و عوارض کمتری نیز به همراه دارد.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه لیفت صورت نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

ژل (فیلر)

قیمت لیفت ابرو با فیلر و ژل بستگی به هیالورونیک اسیدی دارد که تحت عنوان فیلر یا ژل به ناحیه ابرو شما تزریق می شود. هزینه این نوع لیفت ابرو، بسته به مارک فیلر یا ژل مورد نظر انتخابی شما متفاوت خواهد بود. بنابراین اگر فیلر یا ژل مورد نظر شما گران قیمت باشد، هزینه لیفت ابرو برای شما بالاتر خواهد رفت. قابل توضیح است که ماندگاری لیفت ابرو با فیلر یا ژل، 6 الی 18 ماه است. بنابراین در صورت تمایل فرد مراجعه کننده مجدد، می تواند لیفت ابرو را انجام دهد. بنابراین باید دقت کنید که شرایط تعیین قیمت لیفت ابرو برای شما همانند توضیحات پیشین است.

با توجه به اینکه در این نوع لیفت ابرو، ممکن است تا مدت یک سال نیازی به تزریق مجدد نباشد، به نظر می رسد انتخاب لیفت ابرو با فیلر یا ژل، هزینه لیفت ابرو را برای شما پایین تر می‌ آورد و قیمت لیفت ابرو برای شما به صرفه تمام می شود.

در لیفت ابرو با فیلر یا ژل، تزریق به فیلرهای پوستی صورت می گیرد تا به افزودن مناطق چربی صورت منجر شود. لذا این امر باعث می شود تا چین و چروک ‌های پوست شما از بین برود و پوست صافی و شادابی خود را مجدد بدست خواهد آورد.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه لیفت سانترال لب نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

اولتراپی

قیمت لیفت ابرو با اولتراپی بستگی به میزان افتادگی ابرو شخص مراجعه کننده دارد. هر چقدر افتادگی بیشتر باشد تعداد جلسات درمان بیشتر خواهد شد، در نتیجه هزینه لیفت ابرو نیز بالا می رود. علاوه بر این قیمت لیفت ابرو در این نوع لیفت به موارد زیر نیز بستگی خواهد داشت:

  • مکان یا موقعیت جغرافیایی که خدمات لیفت ابرو به شخص مراجعه کننده ارائه می شود.
  • میزان مهارت و تجربه پزشکی که برای شخص مراجعه کننده لیفت ابرو با اولتراپی را انجام می دهد.
  • نوع واکنشی که پوست و ابرو شما به این نوع لیفت ابرو دارد.

هزینه لیفت ابرو با جراحی

قیمت لیفت ابرو با عمل جراحی بسیار متغیر است. خطوط عمیق در پیشانی، میزان پرپشتی ابروها، میزان نامتقارن بودن ابروها، ارتفاع پیشانی، موقعیت خط رویش مو، رنگ و تراکم مو و مدل ابروی ذاتی هر شخص مراجعه کننده در هزینه لیفت ابرو اثر گذار خواهد بود. به علاوه، در لیفت ابرو با عمل جراحی، حق الزحمه یا دستمزد جراح، هزینه تسهیلات، دستمزد متخصص بیهوشی، هزینه لوازم جراحی و مراقبت های قبل و بعد از عمل نیز بر هزینه لیفت ابرو می ‌افزاید.

با وجود صرف هزینه زیاد این عمل، تجربه نشان داده است که عوارض ناشی از این عمل نسبت به هزینه بالای آن به صرفه نیست. از عوارض آن می توان به آسیب عصبی موقتی یا طولانی مدت در اطراف محل برش جراحی، اسکارهای قابل رویت، برجستگی بیش از حد ابروها، عدم تقارن محرز ابروها یا اختلال در بستن کامل پلک اشاره کرد.

بنابراین انجام این عمل به افراد توصیه نمی شود. ممکن است که ماندگاری آن نسبت به سایر روش‌های لیفت ابرو بیشتر باشد؛ اما عوارض جانبی دارد که دیگر بعد از عمل قابل جبران نخواهد بود. لذا خواهشمندیم زیباجویان محترم در انتخاب نوع لیفت ابروی خود، به این نکته توجه لازم و کافی را داشته باشند.

از سوی دیگر، گفته می شود انجام لیفت ابرو با عمل جراحی ممکن است یک دهه ماندگاری داشته باشد، بنابراین نیاز است مجدد این عمل تکرار شود. بنابراین بهتر است که با توجه به مضرات ذکر شده، از سایر انواع لیفت ابرو استفاده کنید.

نتیجه گیری

قیمت لیفت ابرو ممکن است بسته به نوع لیفت ابروی مورد نظر اشخاص متفاوت باشد. هزینه کلی لیفت ابرو شامل دستمزد متخصص زیبایی، امکانات مطب، هزینه روش بیهوشی، لوازم جراحی و مراقبت های قبل و بعد از عمل و میزان تکرار لیفت ابرو بر هزینه لیفت ابرو برای افراد اثرگذار خواهد بود. توصیه ما این است که برای انتخاب نوع لیفت ابرو حتما با یک مشاور مورد اعتماد مشورت کنید تا در آینده دچار پشیمانی نشوید.

سؤالات متداول

آیا بیمه، هزینه انجام لیفت ابرو را برای افراد تحت بیمه پوشش می دهد؟

این سؤال رایج بسیاری از افراد است. به طور کلی نمی توان نظر قطعی در این باره به اشخاص داد. اما آنچه ما از آن اطلاع داریم آن است که بیمه هزینه عمل‌ های زیبایی را به افراد نمی پردازد؛ اما انجام عمل ‌های ترمیمی تحت پوشش بیمه است. قابل توضیح است که در عمل ‌های زیبایی به تغییر شکل ساختارهای طبیعی جهت بهبود اعتماد به نفس و عزت نفس پرداخته می شود. عمل های ترمیمی از جمله عمل ‌هایی است که برای رفع نقص‌ های مادرزادی نظیر ناهنجاری‌ های رشدی، تروما، بیماری، عفونت یا تومورها بر روی ساختارهای غیر طبیعی بدن صورت می پذیرد.

آیا هزینه انجام عمل لیفت ابروی مردان و زنان متفاوت است؟

خیر، جنسیت بر روی قیمت و هزینه لیفت ابرو به هیچ عنوان اثرگذار نیست. مواردی که بر روی قیمت و هزینه لیفت ابرو اثرگذار هستند به طور کلی عبارت اند از: دستمزد متخصص زیبایی، امکانات مطب، هزینه روش بیهوشی، لوازم جراحی و مراقبت های قبل و بعد از عمل و میزان تکرار لیفت ابرو. همچنین برای آگاهی بیشتر و جزئیات هزینه انواع لیفت ابرو می توانید به بخش اول این نوشتار مراجعه کنید. امیدواریم که به خوبی بتواند شما را راهنمایی کند.

قیمت لیفت ابرو با فیلر یا ژل بیشتر است یا لیفت ابرو با بوتاکس؟

میزان ماندگاری لیفت ابرو با فیلر 6 الی 18 ماه است. این در حالی است که ماندگاری لیفت ابرو با بوتاکس اغلب بین 3 تا 6 ماه است. بنابراین از آنجا که ماندگاری لیفت ابرو با فیلر یا ژل بیشتر است به نظر می رسد انجام لیفت ابرو با فیلر یا ژل به صرفه تر باشد و ارزان‌تر در بیاید.

آیا لیفت ابرو یک عمل سرپایی است یا نیاز به بستری شدن دارد؟

این عمل سرپایی انجام می شود و نیازی به بستری شدن با انجام این عمل نیست.

Share this post

پیمایش به بالا