تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

قیمت لیزر موهای زائد صورت

قیمت لیزر موهای زائد صورت

با پیشرفت علم پزشکی امروزه از روشی به نام لیزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود.  با توجه به اینکه قیمت لیزر موهای زائد صورت مناسب و به صرفه می باشد، در بین مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این روش درمانی کاملا مطمئن و بدون عوارض است. در ادامه به تمامی جزئیات اعم از چگونگی انجام این فرآیند و همچنین هزینه لیزر موهای زائد صورت می پردازیم.

لیزر موهای زائد صورت چگونه انجام می شود؟

سال های متوالی زیادی است که از این روش به عنوان یکی از برترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. صورت یکی از اصلی ترین نقاط بدن می باشد و وجود موهای زائد باعث ظاهری نامطلوب برای صورت می شود. انجام لیزر موهای زائد صورت معمولا در کلینیک های زیبایی توسط دستگاه لیزر انجام می شود. دستگاه لیزر مستقیما روی پیاز مو تاثیر می گذارد و باعث سوزاندن موهای زائد صورت شما می شود.

دستگاه لیزر با حرارت بالایی که دارد باعث می شود که موهای زائد صورت شما از بین بروند. البته موضوع مهمی که وجود دارد این است که، تنها با یک جلسه نمی توان از موهای زائد صورت خلاص شد. شما برای اینکه بتوانید نتایج بهتر و اثر بخشی را در صورت خود مشاهده نمایید، باید چندین جلسه برای این نوع درمان به کلینیک زیبایی مراجعه نمایید.  هر چند تعداد جلسات لیزر تاثیر مستقیمی بر روی هزینه لیزر موهای زائد بدن دارد.

مزایا

لیزر موهای زائد صورت دارای مزایای بسیاری می باشد. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مهم ترین مزیتی که می توان برای لیزر موهای زائد صورت بیان کرد این است که،  با انجام این روش در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد. به عبارتی می توان گفت هزینه لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با روش های دیگر مناسب تر می باشد. به این دلیل که شما نیازی به خرید تیغ های یکبار مصرف و شیو صورت ندارید. این مورد باعث به صرفه بودن قیمت لیزر موهای زائد صورت می شود.

از دیگر مزایای این روش می توان به عدم احساس درد در ناحیه پوست صورت اشاره نمود. مطمئنا شما برای از بین بردن موهای زائد صورت خود معمولا از شیو، اصلاح، وکس و از این قبیل استفاده می نمایید که باعث درد صورت می شود. به خصوص اصلاح صورت که بسیار درد آور می باشد. اما نکته مثبتی که در رابطه با لیزر موهای زائد صورت وجود دارد این است که شما دردی را احساس نخواهید کرد. تنها ممکن است یک سوزش بسیار جزئی در پوست صورت احساس کنید که کاملا موقتی است.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه لیزر موهای زائد کل بدن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

عوارض

همانگونه که در این مقاله به آن اشاره نمودیم، از بین بردن موهای زائد صورت توسط لیزر عوارض خاصی را ندارد. اما در بعضی اوقات این روش می تواند عوارض بسیار کوچک و جزئی را به همراه داشته باشد که در ادامه به شرح این موارد می پردازیم.

ممکن است شما پس از استفاده از لیزر صورت در پوست خود تاول مشاهده نمایید، که متاسفانه درمان این مشکل کمی سخت است. این نوع مشکل در صورتی پیش می آید که نوع دستگاه لیزر با پوست فرد سازگار نباشد و یا پزشک متخصص کار خود را به درستی انجام ندهد که در این صورت، پوست فرد واکنش نشان داده و دچار تاول های قرمز می شود.

همچنین از دیگر عوارضی که می توان برای این نوع روش بیان کرد این است که؛ معمولا پس از استفاده از این روش پوست فرد دچار قرمزی و درد خفیف می شود. خوشبختانه این قرمزی و درد کاملا موقتی بوده و پس از طی چند ساعت الی یک روز از بین می رود.

در مواردی نیز پوست صورت فرد دچار پوسته پوسته شدن می شود که جای نگرانی نیست زیرا این مورد کاملا موقتی بوده و آثاری از آن باقی نمی ماند.

لیزر موهای زائد صورت از نظر اقتصادی

مطمئنا شما در طول هفته و ماه و… پول زیادی را خرج خریدن تیغ، کرم های موبر و همچنین انجام اپیلاسیون های مکرر می کنید. همه ی این روش ها در دراز مدت به طور معمول روی مخارج شما تاثیر می گذارند. اما با انجام لیزر موهای زائد صورت، دیگر نگران خرج های اضافی جهت از بین بردن موهای زائد خود نباشید.

هزینه لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با روش های دیگر بسیار مناسب و به صرفه تر می باشد. شما با انجام یک جلسه لیزر حدود یک الی دو ماه از موهای زائد صورت در امان هستید، به همین دلیل است که می توان گفت قیمت لیزر موهای زائد صورت با صرفه و مناسب است.

چه مکانی برای لیزر موهای زائد صورت مطمئن تر است؟

با توجه به اینکه پوست صورت بسیار حساس می باشد، بسیاری از افراد از لیزر موهای زائد صورت دوری می کنند. زیرا بر این باور هستند که انجام این روش به پوست آنها آسیب وارد می کند. بعضی از افرادی هم هستند که قصد لیزر موهای زائد صورت را دارند، اما دچار شک و تردید می شوند که چه مکانی می تواند برای انجام این روش درمانی مطمئن باشد.

در نهایت دسته دیگری از افراد از هزینه لیزر موهای زائد صورت دچار هراس هستند و نگران این می باشند که با انجام این روش مخارج زیادی روی دست آنها می ماند. اما در پاسخ به تمامی این افراد باید گفت که لیزر موهای زائد صورت روشی کاملا مطمئن  می باشد و به صورت کلی مورد امتحان و بررسی قرار گرفته است. امروز افراد  زیادی به این روش درمانی روی آورده اند زیرا هیچ گونه عوارض و یا خطری در لیزر موهای زائد صورت مشاهده نمی شود. پس دلیلی بر ترس و یا استرس در این مورد وجود ندارد.

با پیشرفت علم پزشکی اکثر پزشکان در شیوه درمان خود از دستگاه ها و روش های مطمئنی برای درمان استفاده می نمایند. همین امر سبب شده که افراد زیادی از این روش استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

سوالات متداول

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم، هزینه لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با روش های دیگر معمولا به صرفه تر می باشد. قیمت لیزر موهای زائد بدن در مکان های مختلف به عبارتی در کلینیک های مختلف کاملا متفاوت می باشد. این تفاوت قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در قیمت لیزر موهای زائد صورت تاثیر گذار هستند که در ادامه به این موارد می پردازیم.

اولین موردی که در تعیین هزینه لیزر موهای زائد تاثیر گذار می باشد تعداد جلساتی است که شما برای این درمان به کلینیک زیبایی مراجعه می نمایید. به عبارت ساده تر هر جلسه ای که شما جهت حذف مو های زائد صورت به کلینیک مراجعه می نمایید، مطمئنا باید مبلغی بر مبنای هزینه لیزر موهای زائد صورت بپردازید که این موضوع بر قیمت لیزر موهای زائد صورت کاملا تاثیرگذار می باشد.

از دیگر مواردی که در تعیین قیمت لیزر موهای زائد صورت  تاثیر گذار می باشد، بستگی به مکان درمان دارد. مثلا قیمت لیزر موهای زائد صورت در تهران با قیمت لیزر موهای زائد صورت در اصفهان کاملا متغیر است. البته این تفاوت قیمت نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

چرا هزینه لیزر موهای زائد صورت در مکان های مختلف متفاوت است؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت مهم ترین عاملی که باعث تفاوت هزینه لیزر موهای زائد صورت در مکان های مختلف می باشد به نوع تجهیزات آن مکان بستگی دارد.

معمولا کلینیک های زیبایی هرکدام جداگانه دستگاه و روش مخصوص کار خود را دارند. برای مثال ممکن است یک کلینیک زیبایی خدمات بهتری را ارائه دهد که در نهایت باعث می شود قیمت لیزر موهای زائد صورت در آن کلینیک بیشتر از کلینیک های دیگر باشد. مطمئنا هر مکانی که خدمات بهتری را ارائه می دهد هزینه بیشتری را برای کار خود در نظر می گیرد.

چند جلسه برای رفع دائمی موهای زائد صورت نیاز است؟

با توجه به نوع پوست، جنس مو، نوع دستگاه و… تعداد جلسات تعیین خواهد شد. بنابراین به طور دقیق نمی توان نتیجه گرفت که تعداد جلسات  چقدر است زیرا موارد یاد شده در هر فردی متفاوت است.

آیا لیزر کردن صورت موجب آسیب آن می شود؟

یکی از ایمن ترین روش ها، لیزر موهای زائد است و هیچ نوع عارضه ای برای پوست ایجاد نخواهد کرد. البته ناگفته نماند باید در این مورد حتما به متخصص مجرب و مراکز معتبر مراجعه کنید.

کلام پایانی

لیزر موهای زائد صورت برای افرادی که به دنبال روشی دائم برای از بین بردن مو های زائد می باشند، کاملا روشی خوب با تاثیرگذاری بالا می باشد. البته باید در نظر داشت که از بین رفتن موهای زائد صورت در یک جلسه امکان پذیر نمی باشد. حداقل شما برای حذف موهای زائد مدت نسبتا زیادی را باید به طور مرتب لیزر انجام دهید، تا بتوانید اثرات مطلوب آن را مشاهده نمایید. هر چند این بازه زمانی به ضخامت مو های فرد نیز بستگی دارد.

در این روش شما درد زیادی را احساس نمی کنید. پس این روش برای افرادی که وقت و تحمل شیو و اصلاح مو های زائد صورت را ندارند روشی کاملا مناسب می باشد. در نهایت عوارض خاصی در این روش مشاهده نمی شود و روشی کاملا بی خطر و تایید شده می باشد.

Share this post

پیمایش به بالا