تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

قیمت لیزر موهای زائد بدن

عوامل موثر بر هزینه و قیمت لیزر موهای زائد بدن

قیمت لیزر موهای زائد بدن، در کلینیک های مختلف خدمات لیزر موهای زائد، متفاوت است. در هر کلینیک، با توجه به خدماتی که ارائه می شود و ابزار ها و دستگاه هایی که استفاده می کنند، قیمت لیزر موهای زائد متفاوت است. نوع خواسته مشتری نیز بر هزینه لیزر موهای زائد بدن تاثیرگذار می باشد. اینکه مشتری چه مقدار از سطح بدن را  برای لیزر موهای زائد مد نظر دارد و چند مرحله باید پروسه انجام شود مهم است.

از دیگر عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن، رنگ پوست و موهای مشتری می باشد. هر چقدر رنگ پوست سفید تر و موها تیره تر باشند، قیمت لیزر موهای زائد کمتر می شود. نوع تخصص پزشکی که درمان را انجام می دهد نیز از عوامل تاثیر گذار بر هزینه لیزر موهای زائد بدن می باشد. ناحیه ای از شهر که کلینیک در آنجا واقع شده است نیز در قیمت لیزر موهای زائد بدن موثر است.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیزر موهای زائد کل بدن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

تاثیر نوع دستگاه لیزر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن

یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه لیزر موهای زائد بدن، نوع دستگاهی است که کلینیک برای انجام پروسه درمان استفاده می کند. از زمان کشف این نوع درمان تا به حال، شرکت های مختلفی اقدام به ساخت دستگاه لیزر موهای زائد بدن کرده اند. دستگاه های Ruby، Alexandrite، Diode، Nd YAG و IPL معروف ترین ها می باشند. هر کدام از این دستگاه ها قابلیت منحصر به فردی دارند که در قیمت لیزر موهای زائد بدن، تاثیر ویژه ای دارد. سرعت عمل در انجام فرایند درمان، مقدار دردی که فرد حین درمان متحمل می شود و مناسب بودن دستگاه برای انواع پوست و مو، از جمله قابلیت های هر دستگاه می تواند باشد. اینکه کلینیک از کدام دستگاه استفاده می کند و تجهیزات آن کلینیک چقدر بروز و مدرن است، بر هزینه لیزر موهای زائد بدن به شدت موثر می باشد.

در بین دستگاه های لیزر موهای زائد بدن، لیزر الکساندرایت (Alexandrite) از محبوبیت بیشتری برخوردار است. این نوع لیزر برای موهای سفید تا زیتونی قابل استفاده است. این لیزر در بین رقبای خود، سریع ترین نوع می باشد و فرآیند درمان با این دستگاه، در طول زمانی خیلی کمی نسب به دیگر لیزر ها انجام می شود. به صورت مثال، درمان ناحیه پشت کمر که از تراکم بالای مو برخوردار است را در 30 دقیقه انجام می دهد. در این لیزر از دستگاه خنک کننده داخلی استفاده شده است که درد موضعی از درمان را به شدت کاهش می دهد و در بهبود تجربه مشتری تاثیر بسزایی می گذارد.

تاثیر ناحیه بدن تحت درمان بر قیمت لیزر موهای زائد بدن

اینکه کدام قسمت از بدن را می خواهیم لیزر کنیم، یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن می باشد. تقریبا تمامی نواحی بدن مانند دست ها، سینه، گردن، پاها، کمر، صورت و زیر بغل قابلیت لیزر شدن را دارند. فقط اطراف چشم است که قابلیت لیزر شدن را ندارد. هر چقدر این ناحیه کوچک تر و صاف تر باشد، هزینه کمتری دارد. به صورت مثال، ناحیه لب بالایی برای بانوان، هزینه کمتری نسبت به بقیه نواحی بدن خواهد داشت. ناحیه پشت کمر با توجه به وسعت زیاد و همچنین انحنایی که دارد، هزینه بیشتری را متحمل می شود.

علاوه بر انتخاب کدام ناحیه بدن برای لیزر، تراکم مو در نواحی مختلف بدن نیز در قیمت لیزر موهای زائد بدن موثر است. تراکم مو در نواحی مختلف بدن، به نوع اصلاحی که قبل تر انجام شده است و همچنین نوع ژنتیک شخص بستگی دارد. تفاوت در هزینه لیزر موهای زائد، در این موضوع، به این دلیل است که این نواحی از بدن را باید در چند پروسه فرآیند درمان قرار داد. هر چقدر تراکم مو در ناحیه ای از بدن بیشتر باشد، تعداد دفعات درمان بیشتر می شود. پس در این صورت هزینه لیزر موهای زائد نیز افزایش پیدا می کند.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیزر موهای زائد صورت نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

تاثیر مهارت و تجربه ی کادر درمان بر هزینه لیزر موهای زائد بدن

هر کلینیکی با توجه به بودجه ای که دارد، از پزشکان و پرستاران متخصص استفاده می کند. در این بین، هزینه درآمد هر کدام از این پزشکان و پرستاران، بر روی قیمت لیزر موهای زائد بدن تاثیرگذار خواهد بود. هر چقدر این افراد دارای تخصص ها و تجربه های بیشتری باشند، سطح درآمدشان بیشتر خواهد بود. این موضوع باعث تفاوت در هزینه لیزر موهای زائد بدن می شود. اگر تحقیق درستی نسبت به تخصص و تجربه کادر پرسنلی یک کلینیک انجام شود، از مناسب بودن خدمات کلینیک مطمئن می شویم و اطمینان خاطر بیشتری نسبت به فرآیند درمان به وجود می آورد.

دلایل اختلاف قیمت ها ی خدمات لیزر

کلینیک های خدمات لیزر مختلفی در سطح شهر وجود دارد. ممکن است در قسمت شلوغ شهر باشند یا در قسمتی از شهر باشند که تقاضای بیشتری برای خدمات لیزر را داشته باشند. این موارد در قیمت لیزر موهای زائد بدن تاثیرگذار است. اگر کلینیک در نواحی هایی باشد که مردم رفاه و درآمد بالایی داشته باشند، مسلما باید هزینه بالاتری را نسبت به کلینیک های دیگر در موارد هزینه ساختمان، ابزار و دستگاه ها و همچنین هزینه پزشکان و پرستاران را انجام دهد. اگر کلینیک در ناحیه ای باشد که تقاضای لیزر موهای زائد بدن زیاد باشد، باید پرسنل بیشتری را برای خدمات دهی به مشتریان دارا باشد. این موارد باعث اختلاف قیمت در هزینه لیزر موهای زائد بدن در بین کلینیک ها می شود. هر چقدر که کلینیک هزینه بیشتری نسبت به خدماتی که ارائه می کند بپردازد، قیمت لیزر موهای زائد بدن افزایش می یابد.

کلینیک با قیمت ارزان یا گران

در بالا تعدادی از عوامل مختلف که بر هزینه لیزر موهای زائد بدن موثر است را نام بردیم. در این بین باید متوجه این موضوع نیز باشیم که خدمات مراکز ارزان تر، ضعیف تر می باشد. با توجه به هزینه ابزار ها و دستگاه هایی که برای درمان مورد استفاده قرار می گیرند و هزینه پزشکان و پرستارانی که در کلینیک مشغول به فعالیت هستند و خیلی هزینه های دیگر اینکه قیمت لیزر موهای زائد بدن در مراکز ارزان تر، ضعیف تر است، موجه می باشد.

باید در نظر داشت که گران بودن قیمت لیزر موهای زائد بدن لزوما تضمین خوبی نیست. ممکن است کلینیک در قسمت شلوغ و با تقاضای گسترده ای باشد اما از پرسنل کم تجربه و با تخصص پایین استفاده کرده باشد. ممکن است کلینیک از ابزار ها و دستگاه های ارزان تری استفاده کند و فقط بر اساس رقابت با کلینیک های دیگر هزینه بالاتری را در نظر بگیرد. برای مشخص شدن این موضوع، باید نسبت به کلینیکی که می خواهید فرآیند درمان را انجام دهید، تحقیق کنید. از رضایت یا عدم رضایت افرادی که تحت درمان آن کلینیک قرار گرفته اند، پرس و جو کنید. همچنین در مورد تجربه کادر درمانی و دستگاه هایی که در آن کلینیک مورد استفاده قرار می گیرد، تحقیق کنید. در این صورت شناخت درستی نسبت به کلینیکی که می خواهید فرآیند لیزر موهای زائد را انجام دهید بدست می آورید.

هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر ابراهیمی فر

یکی از کلینیک های معتبر تهران، که در موجه بودن هزینه لیزر موهای زائد بدن معروف است، کلینیک دکتر ابراهیمی فر می باشد. در کلینیک دکتر ابراهیمی فر  از بهترین و مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می شود. کادر درمان این کلینیک، از پزشکان و پرستاران با تجربه و متخصص تشکیل شده است. با توجه به خواسته های شخص تحت درمان، مشاوره های مشخصی به فرد می شود. پس از درمان مراقبت هایی که باید انجام شود توسط پزشک متخصص به شخص گفته می شود.

کلینیک دکتر ابراهیمی فر انواع خدمات زیبایی را در بهترین حالت و تحت مجوز وزارت بهداشت و درمان ارائه می دهد. علاوه بر خدمات لیزر موهای زائد، این کلینیک در خدماتی مانند بوتاکس، تزریق ژل (فیلر)، مزوتراپی، میکرونیدلینگ، لیفت و انواع دیگر تزریقات و عمل های جراحی فعالیت می کند.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

سوالات متداول

چرا لیزر درمانی انتخابی برای رفع موهای زائد است؟

در روش لیزر موهای زائد، نتیجه دائمی یا طولانی مدت می باشد. در روش های سنتی مانند اپیلاسیون، اصلاح،  کرم‌های موبر و کندن (موچین) نتیجه کوتاه مدت است. ممکن است پس از 24 ساعت یا چند روز، به همان وضعیت قبل برگردید. بعضی از روش های سنتی با درد نیز همراه هستند اما لیزر موهای زائد به نسبت روش های سنتی درد کمتری را برای شخص تحت درمان به وجود می آورد.

لیزر چگونه موهای زائد را از بین می برد؟

لیزر موهای زائد، نوری را در طول موج خاصی ساطع می کند که توسط رنگدانه موجود در فولیکول مو جذب می شود. به پوست اطراف ناحیه درمان، آسیبی نمی رساند. نور به انرژی گرمایی تبدیل می شود که به نوبه خود فولیکول مو را از کار می اندازد تا موهای دیگری تولید نکند.

کدام نواحی از بدن را می توان لیزر کرد؟

تمامی قسمت های بدن به جز نواحی اطراف چشم، قابلیت لیزر موهای زائد را دارند.

آیا تفاوتی در بین افرادی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند وجود دارد؟

طبق تجربه ای که تا به حال بدست آمده است، افرادی که دارای موی تیره و پوستی روشن هستند، نتیجه ای بهتر کسب می کنند. اما برای دیگر افراد که دارای طیف مو و پوستی متفاوت هستد نیز نتایج فوق العاده ای به وجود آمده است.

Share this post

پیمایش به بالا