You are currently viewing قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن

قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن

موی زائد بزرگ ترین مشکلات را برای زیبایی خانم های جوان امروزی ایجاد می کند. رنگدانه ملانین موجود در پوست به صورت مستقیم اثرات پرتو لیزر را جذب کرده  و از رشد موهای زائد جلوگیری می کند. یک نکته لازم است در مورد رفع موهای زائد به کمک این روش بیان شود. ممکن است این موها به کمک لیزر به صورت دائمی برطرف نشوند. در برخی افراد تاثیر موقتی بر روی رشد موی زائد ایجاد می شود. لازم است پس از چند ماه لیزر برای رفع این موها استفاده شود. قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن بر اساس تعداد دفعات لیزر و نوع آن بسیار متفاوت است.

فولیکول های مو به صورت نسبتا دائمی و طولانی از طریق پرتو لیزر نابود می شوند. رشد مجدد این موها حتی می تواند بسیار نازک تر و کم پشت تر باشد. موهای زائد رشد یافته پس از تابش پرتو لیزر کم رنگ تر بوده و عمق کمتری دارند.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیزر موهای زائد کل بدن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

نکات مهمی در مورد لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن

قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن بر اساس یک سری محدودیت ها می تواند افزایش یا کاهش چشمگیری داشته باشند. برخی از نکاتی که در تابش لیزر باید حتما رعایت شود، در ادامه ذکر می گردد.

یک نکته اساسی در اثر گذاری لیزر موهای زائد، نحوه انجام این روش پرتونگاری است. اگر این روش به صورت مرحله به مرحله و بر اساس اصول کلی انجام شود، اثر عالی خواهد داشت. نحوه استفاده از دستگاه پرتونگاری لیزر بیش از هر چیز در این روش درمانی مهم است.

لازم است از دانش و مهارت یک کاربر با تجربه برای نتیجه گیری بهتر استفاده شود. تنها با چند جلسه کوتاه نیز می توان به بهترین نتیجه رسید. البته برای نتیجه خوب باید تمامی تکنیک های حرفه ای رعایت شوند.

رفع موهای زائد با لیزر بیکینی یا واژن چگونه است؟

یک روش تهاجمی برای انتقال نور به رنگدانه های تولید کننده موهای زائد توسط لیزر انجام می شود. در این روش به بهترین شکل جذب انرژی حرارتی و نورانی لیزر توسط رنگدانه ها انجام می شود. برای رشد فولیکول هر نوع مو در بدن باید مواد مغذی به این بخش برسد. این روش از نفوذ هر نوع ماده مغذی به فولیکول های موی زائد جلوگیری کرده و به نوعی آن را می سوزاند. نازک شدن یا کم پشت شدن موها از دیگر عوارض استفاده از لیزر در بخش واژن و بیکینی است. این دو عارضه برای رهایی از موهای زائد بسیار کاربردی می باشند. یک منبع انرژی متمرکز برای رهایی از موهای زائد توسط پزشک متخصص استفاده می شود. لیزر در این مورد می تواند اثر گذاری دقیقی داشته باشد.

بنابراین قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن بر اساس سطح تاثیر آن مشخص خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیزر موهای زائد صورت نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

افراد داوطلب برای لیزر موهای زائد

موی تیره توسط دستگاه لیزر بهتر برطرف می شود. در واقع موی بلوند یا سفید تاثیر متناسبی از دستگاه لیزر نخواهد گرفت. در نتیجه افراد دارای سن زیاد یا پوست بسیار روشن با موهای بور نتیجه جالبی از لیزر دریافت نمی کنند.

رنگ پوست در نتیجه نهایی لیزر هم می تواند اثرگذاری مستقیمی داشته باشد. اگر لیزر موهای زائد برای پوست سفید با موی نسبتا سیاه انجام شود، اثر بهتری دارد. ممکن است افراد دارای پوست سفید و موی بور نتیجه کمتر و جزئی تری از لیزر بگیرند.

قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن برای افراد دارای شرایط رنگ پوست و مو متفاوت نیز فرق دارد. پزشک بر اساس نیاز هر فرد از یک دستگاه مجزا استفاده خواهد کرد. کارآمد بودن یا نتیجه کمتر لیزر موی زائد پس از معاینه دقیق مشخص می شود.

هر نوع تغییر در شرایط پوست و رشد موهای زائد را باید با پزشک متخصص در میان گذاشت. چند روش متفاوت برای لیزر موهای زائد از این طریق استفاده خواهد شد.

روش های متفاوت برای رفع موهای زائد بیکینی یا واژن

دو روش کلی برای رفع موی زائد با کمک لیزر استفاده می شود. نام یکی از این روش ها، رفع موی زائد ناحیه بیکینی می باشد. موهای اطراف  ناحیه شرمگاهی از طریق لیزر با این روش رفع خواهد شد. قیمت لیزر موهای زائد بدن با این روش یک تعرفه مشخصی دارد.

قسمت داخلی ناحیه شرمگاهی نیز دارای موی زائد است. با لیزر ممکن است نسبت به رفع موی این ناحیه اقدام شود.

در روش برزیلی تمامی ناحیه شرمگاهی، هدف رفع موهای زائد قرار می گیرد. روش برطرف سازی مو اضافه در این نوع متفاوت خواهد بود. از ابزار و دستگاه متفاوتی برای این نوع رفع موی زائد ممکن است استفاده شود.

هر دو روش برای رفع کلی موی زائد کاملا کاربردی می باشند. از این طریق  می توان طراوت و پوستی شاداب در ناحیه بیکینی ایجاد کرد. زیبایی بیشتر ناحیه پوست، هدف اصلی این روش های رفع موهای زائد می باشد.

 قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن دقیقا توسط پزشک بر اساس نوع پیشنهادی رفع مو مشخص خواهد شد.

جلسات متعددی برای اثرگذاری بیشتر رفع موی زائد ممکن است نیاز باشد. اصلاح و اپیلاسیون نمی تواند یک روش قطعی برای رهایی از موهای زائد باشد. این روش ها در واقع از بخش های تکمیلی برای رفع موی زائد می باشد. بکارگیری این روش های اصلاح مو می تواند سرعت رهایی از این معضل را بیشتر کند. می توان از کرم های مرطوب کننده و روشن کننده پس از جلسه لیزر استفاده کرد. در این صورت زیبایی پوست بیشتر خواهد شد. برای درخشش بیشتر پوست کافی است از کرم ها و روش های درمانی متناسب پوست خود استفاده کنید.

به جهت ارائه پیشنهادات تخصصی توسط متخصص قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن در برخی کلینیک ها بیشتر خواهد بود.

لیزر موی زائد برای آقایان

حتی آقایان نیز می توانند از مزایای لیزر برای رفع موهای زائد خود بهره ببرند. پوستی صاف و جذاب برای مردان توسط لیزر ایجاد می شود. در این صورت عضلات ایجاد شده در باشگاه ورزشی جذابیت بسیار بیشتری خواهد داشت. رشد مجدد موها با بازه زمانی طولانی تری در آقایان اتفاق خواهد افتاد.

هزینه لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن در سال 1401

هزینه لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن در طی سال جاری تغییرات گسترده ای داشته است. به طوری که متخصصین زیبایی در هر کلینیک تعرفه های کلی متفاوتی را در طول سال اعلام کرده اند. قیمت هایی که در ادامه اعلام می شود، کاملا نسبی است. باید برای اطلاع دقیق از قیمت ها حتما با کارشناس سایت به صورت مستقیم ارتباط برقرار شود.

هزینه لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن بر اساس تعداد جلسات لازم برای تابش پرتو لیزر تعیین خواهد شد.

قیمت هر جلسه لیزر فول بادی در حدود 500 هزار تومان و لیزر توتال بادی در حد 650 هزار تومان خواهد بود. همچنین قیمت لیزر بیکینی از 450 هزار تومان آغاز می شود.

سوالات متداول در مورد  لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن

چند جلسه لیزر برای رفع کامل موهای زائد نیاز است؟

4 تا 6 جلسه کلی برای نتیجه گیری کامل از این روش درمانی نیاز است. بین هر جلسه در حدود 3 تا 6 هفته فاصله زمانی نیاز است. رعایت این فواصل زمانی در زمان درمان اهمیت بسیار زیادی دارد.

درصد کاهش موهای زائد معمولا به چه میزان است؟

این سوال نیز بسیار مطرح می گردد. در حدود 80 درصد موهای زائد با این روش به صورت کامل برطرف خواهد شد.

چند بار در سال باید لیزر ادامه پیدا کند؟

در حدود دو بار در سال باید لیزر موها تکرار شود.

یک سوال اساسی دیگر در مورد لیزر مرتبط با قیمت لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن می باشد. سوال مهم دیگر مربوط به دائمی بودن نتیجه لیزر است. در همین قسمت به این سوال پاسخ داده شد. معمولا اثر این لیزر دائمی نمی باشد.

یک شایعه دروغین در مورد اثر ناباروری لیزر امروزه مطرح شده است. لیزر بر روی اندام های داخلی انسان هیچ اثر بدی نخواهد داشت. ناباروری در نتیجه سایر مشکلات دیگر ایجاد می شود. حتی در نواحی خاصی مثل کشاله ران لیزر نتیجه بدی به همراه نخواهد داشت. لیزر بر روی اندام و سلول های پوستی داخلی نتیجه بدی نمی گذارد. تنها هدف اصلی لیزر این دستگاه ها، فولیکول مو می باشد.

آیا نتیجه لیزر موهای زائد بیماری سرطان می باشد؟

این مسئله به صورت مداوم از پزشک متخصص پرسیده می شود. لیزر از سلول های پوست انسان عبور کرده و فولیکول مو را تحت تاثیر قرار می دهد. در نتیجه هیچ نوع اثرگذاری بر روی سلول های پوستی انسان نمی گذارد.

تاثیرات محیطی در دوره بارداری از نظر کلی می تواند اثرات بسیار مخربی ایجاد کند. البته لیزر این اثرات بد را بر روی پوست و جنین باقی نمی گذارد. تا به امروز هیچ مدرک مستندی در مورد اثر نامطلوب لیزر بر روی بارداری مطرح نشده است.

در دوره بارداری تغییرات هورمونی سبب افزایش موهای زائد و افزایش حجم آن خواهد شد. موهای سیاه این ناحیه می تواند زیبایی پوست افراد را تحت شعاع قرار دهد. واقعیت این است که از بین بردن موهای زائد در بارداری به دلیل تغییرات هورمونی سخت تر می باشد. بنابراین توصیه می شود لیزر را بعد از دوران بارداری و شیردهی انجام دهید.

هزینه لیزر موهای زائد بیکینی یا واژن در طی دوره های مختلف ممکن است قدری تفاوت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید