تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت بوکال فت

قیمت بوکال فت

امروزه آگاهی از قیمت بوکال فت دغدغه افرادی است که قصد دارند از دست چربی ‌های صورت خود رها شوند. چربی های بخش پیشانی تا استخوان گونه، با رژیم غذایی و ورزش نیز حذف نمی شوند.

از این ‌رو در ادامه ضمن معرفی کامل عمل بوکال فت، به تفصیل به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که بر هزینه بوکال فت اثرگذار است و قیمت بوکال فت را برای افراد تحت این عمل جراحی افزایش یا کاهش خواهد داد. با ما همراه باشید.

بوکال فت چیست؟

بوکال فت عمل جراحی محبوبی است که همانطور که پیشتر ذکر شد، در این عمل، پزشک چربی ‌های صورت افراد را برمی دارد. این امر تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد که صورت بیمار به شکل قلبی یا مثلث زاویه دار شود. بنابراین بیشتر افرادی که صورت گرد و پر چربی دارند متقاضی این نوع عمل زیبایی هستند تا بتوانند به طبع آن صورت جذابی پیدا کنند. قابل توضیح است که در همین راستا، عمل بوکال فت به عمل جراحی چربی دهان نیز مشهور است.

بوکال فت به صورت علمی بدین صورت مطرح می شود: در این عمل پزشک چربی ‌های بوکال را که در میان عضله بوکسیناتور عضله ‌های سطحی چهره قرار دارد، برای زیبایی صورت فرد مراجعه کننده، برمی دارد. لذا پزشک برشی کوچک در داخل دهان فرد می زند. سپس، پزشک بعد از برداشتن توده چربی‌ های مورد نظر، با نخ سیلیکونی بخیه‌ای در داخل دهان شخص متقاضی عمل بوکال فت را می زند.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت لیپوساکشن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

عوامل اثرگذار بر هزینه بوکال فت

در این قسمت بنا بر ضرورت می خواهیم با بررسی هزینه بوکال فت در بخش ‌های مختلف، به شما کمک کنیم تا به صورت حدودی بتوانید قیمت بوکال فت را برای خود حساب کنید.

  • حفظ قرینه در دو طرف صورت فرد مراجعه کننده، از ظرافت‌ های عمل بوکال فت است. بنابراین توصیه ما به شما این است که نزد بهترین پزشک متخصص بروید که به احتمال زیاد این کار هزینه بوکال فت شما را زیاد می کند.
  • اندازه چربی از هر فرد به فرد دیگر، متفاوت است. بنابراین با توجه به حجم چربی که می خواهید خارج شود و ساعتی که عمل بوکال فت شما طول می کشد، قیمت بوکال فت برای شما گران تر تمام خواهد شد. نسبت هزینه بوکال فت هر پزشک نسبت به پزشکی دیگر ممکن است متفاوت باشد. با این وجود، توسط سازمان بهداشت حتما نرخی حدودی به شما جهت اطلاع از قیمت بوکال فت ارائه شده است.
  • عمل جراحی بوکال فت معمولا به دو صورت انجام می گیرد: 1- بیهوشی موضعی و 2- بیهوشی کامل. در بیهوشی موضعی قسمتی که باید عمل جراحی روی آن صورت بگیرد، بی حس می شود. اما در بیهوشی کامل، بیمار به خواب می رود. در صورت استفاده و انتخاب هر یک از دو بیهوشی قطعا قیمت بوکال فت برای شما متفاوت تمام خواهد شد.
  • در عمل جراحی بوکال فت، میزان زاویه صورت را بعد از عمل فرد متقاضی تعیین می کند. بر این اساس، طبق درخواست متقاضی باید میزان چربی خاصی از صورت بیمار بیرون کشیده شود که این امر قیمت بوکال فت را برای هر متقاضی خاص می کند.

هزینه‌ های جانبی عمل بوکال فت

تا به اینجا عوامل اثرگذار بر قیمت بوکال فت خدمت شما ارائه شد. در این بخش می خواهیم به هزینه‌ های جانبی عمل بوکال فت اشاره کنیم که هزینه بوکال فت را برای شما افزایش می دهد.

دستمزد دستیاران

دستیاران پزشک در عمل جراحی بوکال فت کمک شایانی به پزشک جراح می کنند. بنابراین شما باید علاوه بر هزینه بوکال فت دستمزد پزشک جراح، دستمزد دستیاران وی را نیز بپردازید که این امر قیمت بوکال فت را برای شما افزایش خواهد داد.

هزینه لباس و دارو

در هنگام عمل جراحی، فرد متقاضی باید لباس‌ های مخصوص عمل را بپوشد که این مورد هم جزء هزینه بوکال فت وی محسوب می شود. به علاوه، بعد از عمل پزشک معالج بسته به شرایط بیمار، داروهای مخصوص وی را تجویز می کند که منجر می شود تا قیمت بوکال فت برای شما افزایش یابد. همچنین ممکن است از یک سری دارو در حین عمل برای شما استفاده شود نظیر داروهای بیهوشی که بسته به مارک آنها، قیمت بوکال فت برای شما افزایش خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تزریق آنزیم به بینی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

انجام عمل ‌های زیبایی دیگر

 ممکن است شما علاوه بر انجام عمل زیبایی بوکال فت، قصد انجام عمل زیبایی دیگری را نیز داشته باشید. در اینصورت، علاوه بر قیمت بوکال فت، هزینه سایر عمل‌ های زیبایی شما، هزینه نهایی را برای شما افزایش خواهد داد.

دستگاه جراحی

بسته به دستگاهی که پزشک معالج شما از آن برای برداشتن چربی ‌های بوکال صورت شما استفاده می کند، میتواند قیمت بوکال فت برای شما متفاوت تمام شود. هر چه پزشک از دستگاه‌ های با دقت بالاتر استفاده کند، قیمت بوکال فت برای شما بیشتر می شود. این در حالی است که اگر دستگاه و تجهیزاتی که در عمل جراحی بوکال فت شما استفاده شود نسبتا ارزان قیمت باشد، قیمت بوکال فت برای شما ارزانتر خواهد بود. قابل ذکر است که این هزینه علاوه بر هزینه دستمزد پزشک و دستیاران است. توصیه ما به شما این است که با توجه به حساسیت این گونه عمل‌ ها و جلوگیری از عوارض قبل از عمل، حتما جهت انجام عمل ‌های جراحی زیبایی نظیر عمل جراحی بوکال فت به نزد بهترین پزشک متخصص بروید. هر چند قیمت و هزینه برای شما زیاد شود، ارزشش را خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه بلفاروپلاستی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

آیا هزینه کردن برای عمل بوکال فت ارزشش را دارد؟

سؤالی که برای بیشتر افراد ممکن است پیش بیاید این است که آیا ارزش دارد تا به صرف هزینه بوکال فت برای زیبایی پرداخته شود یا خیر؟ در ادامه به مهمترین فواید انجام عمل جراحی زیبایی بوکال فت خواهیم پرداخت.

زاویه سازی در فک

در این عمل صورت فرد بیمار زاویه دار می شود. این زاویه دار نمودن صورت، فرد را جذاب تر می کند و باعث می شود به تبع این تغییر اساسی، اعتماد به نفس فرد بیمار افزایش پیدا کند.

برجستگی گونه خود را بیشتر نمایان خواهد کرد

به طبع اینکه در این عمل چربی ‌های بوکال از نواحی زیر گونه برداشته می شوند تا صورت زاویه دار شود، بعد از عمل جراحی زیبایی بوکال فت، گونه ‌های فرد تحت معالج بیشتر نمایان خواهد شد. داشتن گونه ‌های برجسته علاوه بر جذابیت زاویه داری صورت فرد معالج، جذابیت صورت وی را دو چندان خواهد کرد.

حذف چربی‌ های اضافی داخل دهان

با انجام عمل بوکال فت، چربی ‌های اضافی داخل دهان نیز برداشته می شود که خود منجر به راحت جویدن غذاها در آینده می شود.

بعد از عمل جراحی بوکال فت، کبودی، تورم و ورم خیلی زیاد در فرد تحت معالج دیده نخواهد شد

از آنجا که این عمل از داخل دهان برش زده می شود، سایر افراد بعد از عمل به صورت آشکار کبودی و ورم فرد جراحی شده را نمی ‌بینند. لذا از سرزنش افراد جهت پشیمانی فرد معالج جلوگیری خواهد شد. به علاوه در این عمل، تنها از بخیه استفاده می شود که با توجه به جنس سیلیکونی نخ بخیه، بعد از گذشت مدتی با احتمال بسیار زیاد بخیه فرد تحت جراحی جوش خواهد خورد. بنابراین این عمل زیبایی نسبت به سایر عمل‌های زیبایی نظیر عمل زیبایی بینی شاهد تورم و کبودی زیاد در معرض چشم سایرین نخواهیم بود.

بیماران جراحی شده اغلب خونریزی نخواهند داشت و سریعا از مطب مرخص خواهند شد:

از ویژگی‌ های بارز این عمل زیبایی این است که اغلب بیماران، خونریزی بعد از عمل نخواهند داشت. بنابراین نیازی به بستری شدن ندارند و سریع مرخص خواهند شد.

اثر جای بخیه بعد از مدتی به کلی از بین خواهد رفت:

همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، جای بخیه این عمل بعد از مدتی جوش خواهد خورد و به کلی از بین خواهد رفت. بنابراین این امر از جمله ویژگی ‌های برجسته‌ی عمل بوکال فت می باشد. در واقع، در بخیه از نخ سیلیکونی استفاده می شود که منجر به ترمیم سریع برش خورده شده در فرد تحت معالج می شود.

این جراحی هیچ گونه جای برشی در صورت بیمار باقی نمی گذارد:

عمل ‌های زیبایی نظیر عمل بینی، پزشک متخصص برش‌ هایی بر روی بینی فرد می زند که بعد از عمل به ندرت پیش می‌آید که اثری از این برش‌ ها در صورت بیمار دیده نشود، مگر آنکه پزشک متخصص از مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد. این در حالی است که چون در عمل زیبایی بوکال فت برش از داخل دهان فرد زده می شود، دیگر در آینده فردی متوجه انجام این عمل بر روی صورت شما نخواهد شد. چه بسا که اصلا لازم نباشد که دیگر جایی عنوان شود که شما همچین عمل زیبایی را انجام داده‌اید.

نتیجه گیری

در این نوشتار عمل جراحی زیبایی بوکال فت به تفصیل شرح داده شد. سپس، بعد از تعریف عمل بوکال فت، به بررسی عوامل مؤثری که بر عمل بوکال فت اثرگذار است، پرداخته شد. در نهایت نیز کاملا بررسی شد که انجام عمل جراحی بوکال فت ارزش صرف هزینه را دارد یا خیر.

نتایج نشان داد که عواملی که بر قیمت تمام شده بوکال فت اثرگذار هستند عبارت اند از: میزان چربی خارج شده از دهان فرد متقاضی عمل بوکال فت به تبع میزان زاویه‌ای که باید به صورت فرد متقاضی داده شود، دستمزد پزشک جراح و دستیاران وی، هزینه‌ های جانبی نظیر لباس و دارو. این در حالی است که از فواید این عمل می توان به جذابیت در زاویه‌ دار شدن صورت، بیرون زدن گونه صورت و افزایش جذابیت صورت، از بین رفتن چربی اضافی در دهان فرد متقاضی و جراحی بدون خونریزی و آثار برش پزشک را نام برد. حال قضاوت با شما است که چطور می خواهید تصمیم بگیرد.

Share this post

پیمایش به بالا