تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت تزریق چربی به صورت

قیمت تزریق چربی به صورت

در سال‌های اخیر، تزریق چربی به یکی از روش‌های رایج در بین افرادی که می‌خواهند جراحی پلاستیک انجام دهند، تبدیل شده است. چنانچه قسمتی که تحت تزریق قرار می گیرد زیاد باشد، قیمت تزریق چربی به صورت بالاتر خواهد بود. علاوه بر این، نرخ قیمت پزشک شما و موسسه ای که در آن عمل می کنید ممکن است متفاوت باشد.

تمامی فاکتورها مانند تجربه پزشک و نسبت چربی تزریقی روی قیمت ها تاثیرگذار خواهد بود.

تزریق چربی به صورت یکی از مقرون به صرفه ترین عمل های زیبایی است. روش ها و دستگاه های مورد استفاده نیز قیمت ها را تعیین می کند.

تزریق چربی به صورت با مواد مختلفی انجام می شود. پرکننده های حاوی هیالورونیک اسید بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به نوع ماده استفاده شده، ماندگاری تزریق نیز تغییر می کند.

صورت ما بعد از سال ها سلول های چربی را از دست می دهد. در نتیجه، در قسمت هایی از صورت کاهش حجم رخ می دهد. با تزریق مجدد سلول های چربی می توان ظاهری شاداب به چهره بخشید.

می توان چربی را در بسیاری از نواحی مانند پیشانی، گونه، لب، نوک چانه، خط گونه تا لب تزریق کرد. در کشور ما روش های تزریق چربی با موفقیت بالایی انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تزریق چربی به واژن نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

تزریق چربی به صورت چگونه انجام می شود؟

تزریق چربی به صورت یک عمل زیبایی است که می تواند در مواردی مانند چین و چروک های ریز یا عمیق در ناحیه صورت، فرم دادن به صورت، اسکار یا بسته شدن منافذ صورت ترجیح داده شود.

چربی مورد نظر به زیر پوست تزریق می شود. این فرآیند را می توان با مواد مختلفی انجام داد. از آنجایی که بدون جراحی انجام می شود، خطراتی مانند عفونت یا جای زخم بسیار کم پیش می آید.

پس از تزریق چربی به صورت، می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی زندگی روزمره خود را از سر بگیرید. از آنجایی که اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن انسان است، خطرات آن را به حداقل می رساند.

تزریق چربی به صورت یک عمل ساده بین 30-60 دقیقه است. این فرآیند با برداشتن چربی از برخی نواحی بدن مانند شکم یا کمر شروع می شود.

کانول های وکیوم که در لیپوساکشن ترجیح داده می شوند، در تزریق چربی به صورت نیز استفاده می شوند. پس از چربی زدایی، فرآیندهایی مانند شستشوی روغن و سانتریفیوژ وجود دارد. به عبارت دیگر، روغن برای تزریق به صورت شما آماده سازی میشود.

پس از اینکه چربی گرفته شده برای تزریق به صورت شما، آماده شد، فرآیند تزریق انجام می شود. فرآیندها و تکنیک های استفاده شده در آماده سازی چربی، باعث افزایش میزان ماندگاری آن می شود.

قبل از تزریق چربی به صورت

بعد از تزریق چربی به صورت

بی حسی

به همین دلیل تزریق چربی روی صورت باید توسط یک تیم حرفه ای انجام شود. در فرآیند تزریق چربی به صورت از بی حسی موضعی استفاده می شود. بیهوشی عمومی نیز بسته به ترجیح بیمار یا روند عمل قابل انجام است. مهم نیست که کدام بیهوشی بعد از تزریق چربی اعمال می شود.

به طور کلی بی حسی موضعی برای تزریق چربی به صورت ترجیح داده می شود. با این حال، در برخی موارد می توان آن را تحت بیهوشی عمومی انجام داد. بیهوشی عمومی ممکن است لازم باشد، به خصوص اگر تعدادی مداخله دیگر نیز حین عمل انجام شود. پس از جمع آوری چربی از بدن فرد، چربی جمع آوری شده تحت فرآیندهای مختلفی مانند شستشو و سانتریفیوژ قرار می گیرد تا برای تزریق آماده شود. سپس چربی از طریق انژکتور به صورت زیر جلدی تزریق می شود. سپس فرایند تزریق چربی به صورت خاتمه می یابد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تزریق آنزیم به بینی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

تزریق در چه قسمت هایی انجام می شود؟

به طور خاص، این درمان را می توان به عنوان یک نوع پرکننده توصیف کرد، زیرا ماده تزریق شده چربی بدن خود شما است. از همین رو:

بازسازی ناحیه صورت، گونه ها، چانه و استخوان گونه، حجم دادن به لب های نازک

تغییر شکل سینه های افتاده یا کمی برجسته

تمرین عالی برای پر کردن باسن و ساق پا

تزریق چربی به صورت که برای بازگرداندن فرم و حجم صورت و کاهش علائم پیری انجام می شود، در درجه اول برای رفع یا کاهش چین و چروک انجام می شود. این تکنیک را می توان یکی از موثرترین و ایمن ترین راه ها برای بازگرداندن حجم در نظر گرفت، با توجه به اینکه سلول ها در کل بافت های اطراف خود را تطبیق می دهند.

تزریق در چه نواحی انجام می شود؟

تزریق چربی به صورت مداخله ای است که باعث جوانسازی عمومی صورت می شود و در برخی موارد می توان آن را همراه با لیفت صورت انجام داد.

به طور خاص، این روش یک روش موثر برای نواحی زیر صورت است:

پلک

استخوان گونه

گونه ها

کیسه های چشم

لب

مزایا و معایب

بزرگترین مزیتی که تزریق چربی به صورت ارائه می دهد این است که احتمالاً هیچ واکنش آلرژیکی را که می تواند با سایر درمان های مشابه مانند فیلرها رخ دهد، ایجاد نمی کند.

این فرآیند با استفاده از چربی های گرفته شده از بدن شما انجام می شود. به همین دلیل چربی ها به عنوان مواد خارجی وارد بدن شما نمی شوند.

تزریق چربی، زمانی که به درستی انجام شود، به شما کمک می کند تا تناسب بدن خود را تنظیم کنید. علاوه بر این، بدون تغییر در حالت چهره، ظاهری طبیعی و جوان را برای شما به ارمغان می آورد.

قبل از تزریق چربی

بعد از تزریق چربی

علاوه بر این، چربی های تزریق شده می توانند مادام العمر باقی بمانند. البته باید در نظر داشت که بازجذب نسبی چربی تزریق شده در هفته های بعد از جراحی طبیعی است.

مقدار چربی بازجذب در افراد مختلف بسیار متفاوت است. اما پس از این مرحله اولیه، روغن تزریق شده دیگر به هیچ وجه جذب مجدد نخواهد شد. در ناحیه تحت درمان ثابت می ماند. ممکن است لازم باشد پس از مدتی این روند تکرار شود تا به نتیجه ای عالی برسید.

در هر صورت نتایجی که با تزریق چربی به دست خواهید آورد عالی است. از طرفی قیمت تزریق چربی به صورت نیز بسیار مناسب است.

عوارض احتمالی

تزریق چربی به صورت یکی از ایمن ترین عمل های زیبایی است. به خصوص اگر چربی بدن خودتان به شما تزریق شود، خطر خاصی تقریباً وجود ندارد. در صورت بروز عوارض جانبی نیز بسیار کوتاه مدت خواهد بود. هیچ خطر دائمی وجود ندارد. خطرات کوتاه مدت پس از تزریق چربی به صورت به شرح زیر است:

کبودی

پس از تزریق چربی به صورت، ممکن است کبودی همراه با تورم ایجاد شود. این کبودی ها حداکثر 2-3 روز دیگر از بین می روند.

عفونت

هنگام تزریق چربی به صورت از سوزن های کوچک استفاده می شود. از آنجایی که برش ایجاد نمی شود، خطر عفونت بسیار کم است. بعد از عمل باید به بهداشت خود توجه کنید. استفاده از آنتی بیوتیک در 5 روز اول بسیار مهم است.

بثورات

قرمزی در طرفین محل های تزریق ظاهر می شود. بثورات در عرض چند روز از بین می روند.

افتادگی موقت

اگر چربی بیش از حد به ناحیه تحت درمان روی صورت شما تزریق شود، ممکن است افتادگی ایجاد شود. اگر با یک تیم حرفه ای کار می کنید، دوز چربی به خوبی تنظیم شده و چنین مشکلاتی پیش نمی آید.

تجمع خون

به غیر از قرمزی خفیف، ممکن است پس از عمل مقدار کمی خون در ناحیه صورت جمع شود. این وضعیت نیز موقتی است.

خون ریزی

در حین تزریق روغن به صورت، بافت و عروق آسیب نمی بینند. بنابراین خونریزی دیده نخواهد شد. احتمال خونریزی بسیار کم است.

تورم ها

اگر در حین تزریق چربی در ناحیه صورت توزیع همگنی وجود نداشته باشد، تجمع به شکل توپ های کوچک ممکن است رخ دهد. این امر باعث ایجاد تورم می شود. با این حال، می توانید با ماساژ و کارهایی که تورم را از بین می برند، از شر ورم خلاص شوید.

اقدامات قبل و توصیه های بعد از تزریق چربی به صورت

پس از تزریق چربی به صورت، شرایطی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. مراقبت از ناحیه هدف و رعایت توصیه های پزشک بسیار مهم است. اگر همه چیز به درستی انجام شود، نتایج موفقیت آمیزتر خواهد بود. قیمت تزریق چربی به صورت نیز بسیار مناسب است.

مواردی که در تزریق چربی به صورت باید در نظر گرفته شود به شرح زیر است:

دوش

در روز تزریق چربی هرگز محل عمل را با آب لمس نکنید. هنگام دوش گرفتن صورت خود را نشویید. می توانید از روز بعد شستن صورت خود را شروع کنید.

مالیدن

در 5 روز اول پس از تزریق چربی به صورت، نباید ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید و هیچ حرکتی که باعث ایجاد فشار می شود انجام ندهید. در پایان این فرآیند می توانید با ماساژ در مدت زمان کوتاه تری پرداخت را انجام دهید.

حمام بخار

از آنجایی که تجربه تورم در روزهای اول برای شما یک فرآیند طبیعی است، باید از کاربردهای گرم مانند حمام بخار و سونا نیز دوری کنید. همچنین توصیه می شود تا زمان رفع تورم از سونا دوری کنید.

سولاریوم

پس از تزریق چربی به صورت، نباید به سولاریوم بروید تا عوارض کبودی و تورم را تجربه نکنید.

استفاده از دارو

پس از عمل تزریق چربی به صورت، پزشک به شما چند دارو می دهد. ممکن است برای از بین بردن احتمال عفونت آنتی بیوتیک داده شود. مسکن های خفیف نیز برای درد تجویز می شود. شما باید به مدت پنج روز از داروهایی که پزشکتان داده است استفاده کنید.

استفاده از تاتو و پیرسینگ

از آنجایی که بعد از تزریق چربی به صورت، تورم و کبودی ایجاد می شود، نباید قبل از اتمام این مشکلات خالکوبی یا پیرسینگ کنید.

بهداشت صورت

بعد از رفع چربی صورت حتما باید به بهداشت صورت توجه کنید. در روز اول صورت خود را نشویید و چیزی به این ناحیه نمالید.

می توانید از روز بعد فرآیند شستشو را شروع کنید. همچنین می توانید از روز دوم کرم های روزانه خود را بزنید. بهداشت منطقه خطر عفونت را از بین می برد.

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگار است؟

تزریق چربی به صورت یک روش طبیعی و بدون خطر است زیرا به طور کامل از بافت چربی خود ما تشکیل می شود. هیچ ماده خارجی استفاده نمی شود. اگر تزریق چربی مطابق با شرایط و اصول تزریق شود 30 تا 70 درصد ماندگاری دارد.

این ماندگاری به کاهش تکنیک های اشتباه یا مراقبت های اشتباه پس از عمل بستگی دارد. چربی ها باید در صورت نیاز به قسمت های مختلف صورت تزریق شوند. تزریق چربی اضافی عمل اشتباهی است.

پس از عمل باید از کمپرس سرد روی نواحی تحت درمان استفاده شود و توصیه می شود در هفته های اول سر را بالا نگه دارید. صورت هرگز نباید با گرما تماس داشته باشد.

قبل از تزریق چربی صورت

بعد از تزریق چربی صورت

در پایان هفته اول، نتایج به وضوح قابل مشاهده است. جدای از این موارد، باید به توصیه های پزشک خود عمل کنید.

اشتباه نیست اگر بگوییم ماندگاری حالت صورت بعد از تزریق چربی به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال، تا زمانی که فرد وزن بدن خود را حفظ کند، چربی تزریق شده به صورت برای داشتن گونه های پر، ماندگار خواهد بود. با این حال، کاهش وزن با کاهش چربی در سراسر بدن، از جمله گونه ها همراه است. بنابراین فرم گونه ها حاصل از تزریق چربی به صورت نیز از بین خواهد رفت.

به طور خلاصه، از آنجایی که بیماران بایستی از رژیم غذایی تا ورزش، از خواب تا سطح اکسیژن خود پس از تزریق چربی به دقت مراقبت کنند، می توانند تأثیر مثبتی بر میزان ماندگاری تزریق چربی به صورت داشته باشند. از نظر موفقیت آمیز و دائمی بودن تزریق چربی به طور قطع سیگار کشیدن را توصیه نمی کنیم.

عوامل موثر بر هزینه تزریق چربی به صورت

لطفا برای اطلاعات دقیق و بحث اولیه در مورد قیمت و هزینه تزریق چربی به صورت با ما تماس بگیرید. از آنجا که تمام جزئیات مانند ساختار پوست هر بیمار، ناحیه ای که باید تزریق شود، مقدار چربی که باید برداشته شود ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل، قیمت تزریق چربی به صورت به طور طبیعی متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت بلفاروپلاستی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

انتخاب بهترین کلینیک برای کاهش هزینه تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت بایستی در یک محیط دوستانه و گرم، در کلینیک جراحی زیبایی و پلاستیک، توسط یک پزشک کاربلد و حرفه ای، با هزینه های معقول انجام شود.

سوالات متداول

 1. آیا تزریق چربی به صورت باعث ماکولاسیون می شود؟

تزریق چربی به صورت مداخله ای است که در آن سوزن به پوست تزریق می شود. به غیر از این، هیچ مداخله اضافی روی سطح پوست انجام نمی شود. بنابراین امکان ایجاد لکه زرد وجود ندارد.

 1. آیا برش برای تزریق چربی به صورت ایجاد می شود؟

خیر برشی برای جمع آوری یا تزریق چربی ایجاد نمیشود.

 1. آیا می توان تزریق چربی به صورت را تکرار کرد؟

6  ماه پس از اولین تزریق چربی صورت می توان مجددا تزریق چربی انجام داد.

 1. آیا تزریق چربی در اتاق عمل انجام می شود؟

اگرچه جراحی وجود ندارد، اما تزریق چربی به صورت باید در شرایط استریل انجام شود. بنابراین می توان آن را در اتاق عمل انجام داد.

 1. افراد بعد از تزریق چربی صورت چند روز در بیمارستان می مانند؟

تزریق چربی به صورت روشی نیست که بیمار در یک محیط بالینی بماند. بیمار می تواند در همان روز عمل به فعالیت های زندگی روزمره خود بازگردد.

 1. قبل از تزریق چربی به صورت چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

10 روز قبل از عمل نباید از رقیق کننده های خون استفاده کرد. بیمار باید در مورد داروهایی که استفاده می کند به پزشک اطلاع دهد.

 1. آیا تزریق چربی به صورت باعث درد می شود؟

ممکن است فقط کمی احساس درد در اثر تزریق وجود داشته باشد. بهبودی از درد سریع خواهد بود. همچنین می توان از مسکن ها استفاده کرد.

 1. آیا عدم تقارن صورت به دلیل جذب چربی منتقل شده رخ می دهد؟

خیر چربی تزریق شده به صورت به طور همگن جذب می شود. پس از جذب چربی انتقالی، ظاهر متقارن صورت به هم نمی خورد.

 1. آیا می توان جای زخم را با تزریق چربی به صورت از بین برد؟

بسته به شکل ظاهری اسکار، اسکارها را می توان با تزریق چربی از بین برد یا ظاهر آنها را روشنتر کرد.

 1. آیا پانسمان منظم بعد از تزریق چربی به صورت ضروری است؟

بعد از عمل نیازی به پانسمان نیست.

 1. آیا آرایش بعد از تزریق روغن به صورت مجاز است؟

استفاده از لوازم آرایشی برای حدود 5 روز پس از عمل توصیه نمی شود.

 1. تفاوت بین تزریق چربی و فیلر چیست؟

از چربی بدن خود فرد در روش تزریق چربی به صورت استفاده می شود. اما فیلر شامل انتقال مواد مصنوعی برای داشتن اثر پرکننده است.

Share this post

پیمایش به بالا