تهران: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک ۹۱۰ ، طبقه ۱، واحد ۲

دکتر ابراهیمی فر

دکتر ابراهیمی فر

هزینه و قیمت تزریق چربی به واژن

هزینه و قیمت تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی از بهترین روشهای جوانسازی واژن می باشد که این روزها خیلی از افراد به انجام آن رو آورده اند. این روزها افراد زیادی می دانند که جوانسازی واژن در افزایش اعتماد به نفس و کیفیت روابط جنسی نقش مهمی دارد. پس قیمت تزریق چربی به واژن نیز از مواردی است که برای افراد حائز اهمیت است.

هزینه تزریق چربی به واژن به نکات مختلفی بستگی دارد، ما اینجا به برخی نکات اشاره میکنیم: یکی از نکاتی که باید به آن اشاره کنیم اندازه و شدت افتادگی پوست واژن می باشد. نکته بعدی میزان چربی است که برای تزریق به واژن نیاز داریم. یکی دیگر از نکاتی که در هزینه و قیمت تاثیر مستقیم دارد تکنیک اجرایی این تزریق است. در کل نتیجه میگیریم که قبل از معاینه و بررسی‌های کامل و دقیق توسط متخصص و جراح زیبایی زنان نمی توانیم قیمت تزریق چربی به واژن را به طور قطعی مشخص کنیم.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تزریق چربی به صورت نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

علت تزریق چربی به واژن

ممکن است بانوان در زمانها و شرایط های مختلف از جمله افزایش سن، عوامل ژنتیکی، افزایش یا کاهش ناگهانی وزن، تغییرات هورمونی، زایمان، یائسگی یا یکسری از بیماری های مختلف دیگر چین و چروک و تیرگی در واژنشان ایجاد شود. در برخی افراد این تغییرات باعث کاهش اعتماد به نفس می شود. یکی از راه های حل این مشکل تزریق چربی به واژن می باشد.

تزریق چربی به واژن چگونه است و چند مرحله دارد؟

برای تزریق چربی به واژن پزشکان از چربی هایی استفاده می کنند که از بدن خود شخص گرفته میشود. معمولاً میزان مورد نیاز برای تزریق، از چربی هایی که در شکم، پهلو یا کنار ران ها هستند گرفته میشود. زیرا بافت چربی در این قسمت ها دیرتر آب یا جذب می شوند. ابتدا آن ناحیه ای که میخواهند چربی را خارج کنند ضدعفونی میکنند. سپس مواد بی حسی را به آن قسمت تزریق میکنند. با استفاده از دستگاه ها مخصوص مقدار مورد نیاز از چربی ها را بیرون می کشند. بعد از بیرون کشیدن چربی نوبت به تصفیه و جدا کردن بهترین قسمت از بافت سلول چربی می باشد. در این مرحله بافت مناسب برای تزریق آماده شده و توسط پزشک متخصص تزریق می شود.

جوانسازی واژن با تزریق چربی مناسب چه کسانی نیست؟

تزریق چربی به واژن برای افرادی که چربی مفیدی برای برداشت ندارند مناسب نیست. همچنین برای افرادی که تحمل برداشت چربی را از بافتهای خود ندارند، مناسب نمی باشد. تزریق چربی برای افرادی که سیستم ایمنی بدنشان ضعیف است و یا عفونت های واژینال دارند مناسب نیست.

مزایا

در اینجا می توانیم به چند مورد از مزایای تزریق چربی به واژن اشاره کنیم:

۱- صاف و یکدست شدن پوست بیرونی واژن که از نظر ظاهری بسیار مهم است.

۲- رفع شل بودن واژن.

3- حجم دادن و زیباتر کردن لابیاهای ماژور.

4- تنگ کردن واژن .

5- کمک به درمان خشک بودن واژن.

6- ایجاد تقارن و تناسب در ناحیه تناسلی.

7- بدون درد زیاد و یا خونریزی انجام می شود.

8- این تزریق نیازی به هیچگونه بیهوشی ندارد و با بی حسی خیلی راحت انجام می گردد.

در کل تزریق چربی به واژن مزایای بسیار زیادی دارد که ما در اینجا به چند نکته از آن اشاره کردیم.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه تزریق آنزیم به بینی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

عوارض احتمالی

تزریق چربی به واژن مثل تمام راه و روش های درمانی یا زیبایی در دنیا عوارض مخصوص به خود را دارد. کبودی، التهاب، تورم، درد و در برخی از موارد عفونت می‌تواند از عوارض تزریق چربی به واژن باشد. در واقع میتوان گفت انتخاب یک پزشک متخصص و حرفه‌ای در کنار محیط کاملا بهداشتی و تمیز برای انجام این تزریق باعث می‌شود که خیلی از این مشکلات و عوارض به حداقل برسد.

 ماندگاری روش تزریق چربی

۲ الی ۳ ماه بعد از تزریق چربی به واژن حدود ۳۰-۴۰ درصد از چربی، جذب بدن میشود. در کل ۷۰-۶۰ درصد از میزان چربی تزریق شده تا آخر عمر در بدن باقی می ماند. می توانیم بگوییم عواملی مانند سن فرد، نوع پوست فرد، نحوه چگونگی تزریق چربی ، چگونگی پاکسازی چربی ها قبل از تزریق به واژن، میزان چربی تزریق شده به واژن، میزان تجربه و مهارت پزشک متخصص برای تزریق چربی، نحوه مراقبت فرد از خود در دوره نقاهت، در میزان ماندگاری چربی تزریق شده به واژن موثر است.

مراقبت های لازم بعد از تزریق چربی به واژن

نکاتی که به آن اشاره می کنیم بعد از تزریق چربی به واژن بسیار مهم است و باعث افزایش ماندگاری چربی میشود.

  • ناحیه تناسلی را ماساژ ندهید.
  • به مدت چند روز از رانندگی پرهیز کنید.
  • تا یک ماه بعد از تزریق از برقراری رابطه جنسی پرهیز کنید.
  • به مدت یک هفته به هیچ وجه از الکل و دخانیات استفاده نکنید.
  • برای اینکه چربی ها به طور کامل توسط واژن جذب شوند، از گن مخصوص استفاده کنید.
  • به مدت یک ماه حرکات سنگین ورزشی انجام ندهید.
  • برای کاهش تورم و افزایش بهبودی از کمپرس سرد استفاده شود.
  • تا یک هفته بعد از تزریق از مصرف غذاهای پرچرب و پرنمک پرهیز کنید.
  • برای کاهش درد از آنتی بیوتیک هایی که توسط پزشک متخصص تجویز شده استفاده شود.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه بلفاروپلاستی نیز می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

روش های مختلفی برای جوانسازی واژن وجود دارد که تزریق چربی به واژن به دلیل فواید بیان شده، یک روش زیبایی بدون عارضه و یکی از بهترین و راحت ترین راه های توصیه شده می باشد. تزریق چربی به واژن علاوه بر جنبه زیبایی دارای جنبه های درمانی نیز می باشد.

Share this post

پیمایش به بالا